هند اجازه می دهد تا استفاده از کم هزینه استروئید برای درمان Coronavirus بیماران

چه کسی می گوید دگزامتازون تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به صورت شدید یا حیاتی بیماران است.دهلی نو: دولت در

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399
India Allows Use Of Low-Cost Steroid To Treat Coronavirus Patients

چه کسی می گوید دگزامتازون تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به صورت شدید یا حیاتی بیماران است.

دهلی نو:

دولت در روز شنبه اجازه استفاده از کم هزینه استروئید داروی دگزامتازون به عنوان یک جایگزین برای متيل پردنيزولون در درمان کروناویروس مبتلا متوسط و شدید علائم. سازمان بهداشت جهانی به نام به حال برای افزایش سریع تولید دگزامتازون, بعد از انگلیسی, آزمایش های بالینی آن را تا به حال زندگی-صرفه جویی بالقوه برای انتقادی-بیماری کروناویروس بیماران.

اتحادیه وزارت بهداشت قرار داده و یک نسخه اصلاح شده از "مدیریت بالینی پروتکل: COVID-19" - یک سند منتشر شده برای استفاده توسط متخصصان سلامت به عنوان یک مرجع . در اوایل این ماه این وزارتخانه اضافه شده بود از دست دادن بو و طعم و مزه به عنوان نشانه ای از COVID-19 در دستی.

استفاده از دگزامتازون استفاده شده است که به کاهش التهاب در بیماری های دیگر مانند آرتروز پاک شده است برای بیماران نیاز به اکسیژن پشتیبانی و کسانی که بیش از حد پاسخ التهابی سند متحده است.

هند ثبت بالاترین تک-بعد پرش از 18,552 تازه موارد هل دادن تعداد کل موارد به 5,08,953, آخرین اطلاعات از وزارت بهداشت و درمان نشان می دهد. هند چهارم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در میان 10 سازمان ملل بدترین برخورد با کروناویروس
دگزامتازون یک دوز پایین استروئید شده است در بازار برای بیش از 60 سال و معمولا در خدمت به کاهش التهاب.

به تازگی محققان به رهبری یک تیم از دانشگاه آکسفورد تجویز دگزامتازون به بیش از 2000 به شدت بیمار بیماران بستری با کروناویروس جدید. در میان کسانی که تنها می تواند نفس کشیدن با کمک دستگاه تنفس مصنوعی آن کاهش مرگ و میر 35 درصد است.

این که صرفا که دگزامتازون تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای بیماران مبتلا شدید یا انتقادی بیماری تحت نظارت بالينی.

در روز پنج شنبه, حیدرآباد, داروسازی مبتنی Hetero که دارای تایید به تولید و بازار نسخه عمومی آزمایشی COVID-19 دارو Remdesivir فرستاده 20,000 ویال به پنج کشور از جمله ماهاراشترا و دهلی نو - دو بدترین آسیب دیده متحده در این کشور است.

(با ورودی از خبرگزاری فرانسه و رویترز)

آخرین مطالب