Walmart درآمد افزایش می یابد به عنوان e-commerce فروش پرش خریداران گله به فروشگاه

مردم با پوشیدن ماسک و دستکش صبر کنید برای ورود به یک خارج شده در مارس 17, 2020 در یونیندل, New York.القاعده بل

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

مردم با پوشیدن ماسک و دستکش صبر کنید برای ورود به یک خارج شده در مارس 17, 2020 در یونیندل, New York.

القاعده بلو | گتی ایماژ

خارج شده و سهام افزایش بیش از 4 درصد قبل از بازار باز روز سه شنبه پس از خرده فروش گفت: آن e-commerce فروش رشد قابل توجهی به عنوان مشتریان خریداری مواد غذایی تمیز کردن اقلام و ملزومات دیگر حاضر در این بیماری همه گیر.

بزرگ-جعبه خرده فروش تجارت الکترونیکی فروش در آمریکا به ضرب گلوله توسط 74% و آن همان فروشگاه فروش رشد 10% در سه ماهه اول.

اما مانند بسیاری از دیگر شرکت های خارج شده گفت: این ویروس تا ایجاد "تنوع بی سابقه ای" در اقتصاد و از آن انصراف مالی آن چشم انداز. همچنین گفت که توقف تدریجی Jet.com این شرکت تجارت الکترونیکی آن را خریداری برای $3.3 میلیارد دلار در سال 2016 گفت: کسب سوخت آن e-commerce strategy.

در مصاحبه ای با CNBC خارج شده CFO برت Biggs گفت: "این احساس چندین محله در عرض یک ربع به خصوص در ایالات متحده گفت:" این خرده فروش را دیدم انباشت افزایش در ماه مارس با 300% اوج در وانت و تحویل.

اما Biggs گفت: آوریل "شروع آهسته به خصوص در کالاهای عمومی." او گفت: آن را برداشت و دوباره در اواسط ماه آوریل پس از مشتریان دریافت پول محرک است.

او گفت: "در سه ماهه دوم آغاز شده است به خوبی به عنوان ما همچنان به دیدن محرک پول در می آیند برای مصرف کنندگان است."

در اینجا چیزی است که خارج شده گزارش سه ماهه منتهی به مارس 30:

  • سود هر سهم: $1.18 تنظیم
  • درآمد: $میلیارد 134.62

خارج شده گزارش درآمد خالص افزایش به $3.99 میلیارد یا 1.40 دلار در هر سهم از $3.84 میلیارد دلار یا $1.33 سنت یک سهم از یک سال پیش از آن. به استثنای موارد خارج به دست آورده $1.18 هر سهم. تحلیلگران انتظار داشتند خارج خواهد کسب درآمد $1.12 هر سهم با توجه به Refinitiv.

مجموع درآمد رشد 8.6 ٪ به $134.62 میلیارد از $123.9 میلیارد سال قبل بیش از وال استریت انتظارات از $132.80 میلیارد دلار است.

همان-فروشگاه فروش رشد 10% در آمریکا ضرب و شتم انتظارات برای 7.2 درصد به StreetAccount اجماع تخمین می زند.

همه گیر متزلزل شده تا مشتریان خرید رفتارها و درآمد دشوار است برای تحلیل گران برای پیش بینی.
خرده فروش آنلاین رشد 74 درصد به طور قابل توجهی بالاتر از 37 درصد رشد داشته است که این شرکت تا به حال به سه ماهه مشابه سال پیش.

خارج نگه داشته است فروشگاه های باز به عنوان یک ضروری خرده فروش در طول coronavirus بیماری همه گیر. آن را به حال یک افزایش در فروش در اوایل هفته از این بیماری همه گیر به عنوان مشتریان انبار مواد غذایی ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت. به جای رفتن به فروشگاه مشتریان به خرید آنلاین با بسیاری از خرید انواع مختلف از موارد — مانند رنگ مو ریش تمیزکننده و ماشین آلات دوخت — به عنوان آنها پیش بینی شده صرف زمان بیشتری را در خانه های خود به دلیل شیوع.

به نگه دارید تا با تقاضا را استخدام 200,000 کارکنان برای کمک به تمیز کردن فروشگاه قفسه های انبار و انجام سفارشات آنلاین.

اصلاح: زودتر تیتر اغراق آمیز تجارت الکترونیک افزایش فروش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن