دولت ترفند قوانین برای تست به عنوان COVID-19 مورد افزایش است. جزئیات در اینجا

Coronavirus موارد هند: حدود 60000 coroanvirus موارد گزارش شده تا کنون.دهلی نو: هیچ رونویسی معکوس PCR یا RT-PCR

توسط ELEMENTORSITE در 20 اردیبهشت 1399

Coronavirus موارد هند: حدود 60000 coroanvirus موارد گزارش شده تا کنون.

دهلی نو:

هیچ رونویسی معکوس PCR یا RT-PCR آزمایش های انجام شده به تشخیص حضور پاتوژن در بدن خواهد شد برای انجام coronavirus بیماران نشان دادن علائم خفیف قبل از آنها مرخص اتحادیه وزارت بهداشت گفت: امروز آن را به عنوان آن تجدید نظر دستورالعمل برای تخلیه COVID-19 بيمار. دستورالعمل جدید آمده به عنوان coronavirus موارد در هند اینچ به سمت 60,000 علامت گذاری به عنوان.

"همانطور که ما یاد بگیرند بیشتر در مورد بیماری دستورالعمل های ما را نیز تکامل بر اساس یادگیری از تجربه ما مطالعات انجام شده توسط کشورهای دیگر و دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های بالای سلامت بدن در ما" یک مقام ارشد گفت که دستورالعمل های جدید کمک خواهد کرد که کاهش بار در کشور در بیمارستان اگر تعداد شديد coronavirus موارد افزایش در روزهای آینده.

"بسیار خفیف خفیف و قبل از علامت موارد می تواند مرخص پس از 10 روز از علامت شروع و بدون تب برای سه روز" جزئیات دستورالعمل جدید اضافه کرد که "بدون آزمون لازم است قبل از ترخيص از COVID-19 مراکز مراقبت".

برای موارد متوسط اگر تب برطرف طی سه روز و بدون اکسیژن پشتیبانی مورد نیاز بیماران مرخص می تواند پس از 10 روز از شروع علائم با توجه به وزارت بهداشت. اگر علائم حل نشده در سه روز و بیماران نیاز به اکسیژن حمایت از آنها می توان به "مرخص تنها پس از قطعنامه علائم بالينی و توانایی برای حفظ اکسیژن اشباع به مدت سه روز متوالی" با توجه به تازه دستورالعمل.

در همه این موارد این بیماران مرخص می تواند به عنوان نشانه های خود را در حال رها بدون RT-PCR test; آنها جدا شده بود به در خانه برای هفت روز.

کسانی که با علائم شدید خواهد بود "مرخص تنها پس از بالينی بازیابی" و "بعد از تست منفی یک بار توسط RT-PCR (پس از قطعنامه از علائم)".

زودتر بیمار تا به حال برای تست منفی دو بار برای COVID-19 قبل از مرخص شدن.

در هر نقطه ای از زمان در دوران بهبودی خود را در مرکز درمانی اگر اکسیژن اشباع سطوح شیب کمتر از 95 درصد بیمار منتقل خواهد شد به "اختصاصی COVID-19 مرکز بهداشت".

پس از تخلیه در صورتی که بیمار دوباره توسعه علائم تب و سرفه یا تنفس مشکل او تماس خواهد شد COVID مرکز مراقبت و یا دولت خط تلفن یا 1075. پیگیری و انجام خواهد شد در روز 14 از طریق تلفنی.

تعداد زیادی از بیماران در هند تا کنون بوده است بدون علامت که بدان معنی است که آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماری با توجه به کارشناسان و داده های دریافت شده از متحده است.

"80 درصد از موارد بدون علامت است. بزرگترین نگرانی ما است در تشخیص خود را. هیچ راه دیگری وجود دارد از تماس با ما-ردیابی" دکتر رامان R Gangakhedkar یک دانشمند ارشد در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: NDTV ماه گذشته.

دولت در دهلی نو و ماهاراشترا - بدترین آمار در کشور با توجه به همه گیر - همچنین داده های به اشتراک گذاشته شده در ماه گذشته نشان می دهد که بسیاری از بیماران نمی دانند که آنها حامل ویروس قبل از آنها مورد آزمایش قرار گرفتند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن