2 چیز کارآموزان خانه می گویند فروشندگان همیشه فراموش نکنید که برای پنهان کردن در خانه باز

خانه باز یک قدم بزرگ در صفحه اصلی به فروش روند. آن است که فروشندگان این فرصت را به نشان می دهد خانه خود را در

توسط ELEMENTORSITE در 26 فروردین 1399

خانه باز یک قدم بزرگ در صفحه اصلی به فروش روند. آن است که فروشندگان این فرصت را به نشان می دهد خانه خود را در بهترین نور ممکن است ایده آل فریبنده می شود خریداران. البته ساخت این تصور درست است کلید.

به طور کلی فروشندگان به نظر می رسد به دانستن قواعد آنچه شما باید و نمی باید به منظور به طور موثر آماده شدن برای یک خانه باز مانند نگه داشتن همه چیز مرتب و از بین بردن عکس های شخصی از گوشته. اما کارآموزان خانه می گویند وجود دارد دو چیز مردم اغلب فراموش نکنید که برای ذخیره کردن دور قبل از باز کردن درهای خود را.

لوازم آرایش و دیگر موارد حمام

"ما اغلب متوجه خواهید شد که صفحه اصلی فروشندگان فراموش نکنید که برای قرار دادن دور توالت تمیز کردن قلم مو می گوید:" جاستین Riordan بنیانگذار فضا و آرچر طراحی آژانس در پورتلند. "این چنین تند و زننده به دنبال شی به خصوص اگر متعلق به شخص دیگری است. حتی بدتر زمانی که آن را در کثافت و موهای بدن."

روندا Conchola بنیانگذار و مدیر خلاق از خانه مرحله بندی برای هوستون پژواک شدند. "تمام وسایل شخصی در حمام و مانند خمیر دندان, مسواک, برس مو و آرایش واقعا نیاز به در خانه باز" او می گوید. "این نیز ضروری است که تمام تشک کف در حمام برداشته شود در یک خانه باز."

او نشان می دهد قرار دادن همه این موارد را در یک سبد است که به راحتی می تواند tucked دور در زیر سینک و یا در نزدیکی گنجه کتانی.

یک قاعده سرانگشتی مناسب? سعی کنید اجازه می دهد تا خریداران بالقوه برای دیدن آنچه که شما در صبح روز مراسم به نظر می رسد به طوری که آنها می توانید تجسم خود معمول در فضا است.

حتی اگر شما فکر می کنم حیوان خانگی خود را بهترین چیز در زندگی به لطف این سیاره برخی از افراد فقط به حیوانات خانگی. و افرادی که ممکن است به حیوانات خانگی به خوبی می تواند علاقه مند به خرید خانه خود را.

"قبل از خانه باز من متوجه است که مالکان فراموش نکنید که برای قرار دادن دور مواد غذایی حیوان خانگی, کاسه, تخت سگ و حیوان خانگی اسباب بازی می گوید:" سوزان ایوانز از اوماها روباز انتخابی مرحله بندی صفحه اصلی شرکت. "من به آنها" خارج از دید, خارج از ذهن " برای حیوانات خانگی بهتر است برای نمایش و باز کردن خانه."

حتی حیوان دوست خریداران ممکن است شروع به تعجب در مورد تاثیر حیوانات خانگی که تا به حال در خانه خود را. پس از همه, شما می دانید اگر یک حیوان خانگی خاکی فرش یا نه تمیز شده است تا پس از به درستی. ایوانز نشان می دهد صاحبان حیوان خانگی همه پت-موارد مرتبط در یک محل جداگانه برای باز کردن و ساکت کردن اتاق که در آن Fido صرف ترین زمان.

3 دیگر خانه باز راهنمایی از کارآموزان خانه

از بین بردن شخصی و موارد حیوان خانگی را بسیار بهبود ظاهر خانه خود را در خانه باز دارد اما در برخی دیگر از چیزهای کوچک است که شما می توانید انجام دهید برای بهبود کلی sellability بیش از حد.

با توجه به Evans, جزئیات کوچک یک راه طولانی بروید. "اضافه کردن یک جدول محور—مانند یک گلدان گل یا یک ظرف میوه روی میز آشپزخانه—به خریدار چشم چیزی به در علاوه بر این فقط مبلمان," او می گوید.

خانه کارآموزان تمرکز بر نور هنگامی که در تلاش برای به حداکثر رساندن ویژگی های جذاب یک خانه. Riordan نشان می دهد فروشندگان اجازه می دهد تا نور را به خانه خود را به عنوان امکان پذیر است. "خود را پوشش پنجره از جمله سخت افزار," او می گوید. "نور به فروش می رساند خانه. اجازه دهید آن را در!"

Conchola گره فراوان به نور مصنوعی بیش از حد. "تغییر نور لامپ به نرم لامپ های LED سفید," او می گوید. "این یک تفاوت بزرگ را در طول عکاسی و نمایش آن."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب