‘وال استریت ندارد ad hominem’ — Jim Cramer هشدار مجدد آمریکا-چین تنش

CNBC جیم کرامر در روز پنج شنبه گفت: سهام شرکت با روابط به اقتصاد چین به ارمغان آورد و بازار را به عنوان وال استریت سرد از دستاوردهای اخیر.

جهانی تکنولوژی های پخش — آنهایی که انجام کسب و کار در چین — در میان بزرگترین بازنده در یک روز که در شهرهای متوسط در زمان استراحت خود را از دست داد. میانگین صنعتی داو جونز تعطیل حدود 102 امتیاز و یا 0.4% به 24,474.12. S&P 500 و Nasdaq Composite هر دو به عقب کشیده فقط خجالتی از 1٪.

“بازار آمار شده اند ممکن است اما اقدام امروز هنوز هم خیلی خوش بین در مورد اقتصاد ایالات متحده” کرامر گفت: “پول دیوانه.” “کاهش در میانگین آمد از کاخ سفید یک بار دیگر سختی در چین به همین دلیل است که من فکر می کنم ما باید نگه دارید در یکی دیگر از تجارت جنگ تا اقتصاد را در شکل بهتر است.”

سرمایه گذاران در حال تلاش برای ارزیابی پتانسیل دیگر تجارت از شکاف بین ایالات متحده و چین دو جهان اقتصاد گفت: فراخوانی به سوال یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت نا امید با چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس که برای اولین بار کشف شده در چین در شهر ووهان گفت: پکن سخنگوی “صحبت می کند ابلهانه” در این کشور را به نمایندگی.

کارشناسان هشدار داده اند که تنش بین این دو کشور می تواند تشدید دوباره منجر به انتخابات ماه نوامبر.

“طبیعت شخصی خود را صدای جیر جیر حملات احساس می کند مانند یک تشدید” کرامر گفت. “زمانی که کاخ سفید می شود ad hominem این بدان معناست که شرکت های که انجام بسیاری از کسب و کار با چین نیاز به آماده شدن برای یک جهان از صدمه دیده است. وال استریت ندارد ad hominem.”

سرمایه گذاران تبدیل شده اند بیشتر صعودی در چه کرامر به نام “بازیابی نقش” سهام در خرده فروشی, مسکن, مسافرت و بخش های صنعتی به عنوان اقتصاد آمریکا به آرامی بازگشایی برای کسب و کار. این بخش ویران شد stay-at-home سفارشات در نظر گرفته شده برای مبارزه با کروناویروس. کسانی که نقش به حرکت ادامه داد بالاتر در طول روز معاملاتی کرامر اشاره کرد.

روز پنجشنبه ایالات متحده گزارش داد بیش از 2.4 میلیون بارگیری در این هفته مدعیان بوده که در کاهش گذشته هفت هفته. Coronavirus خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور منجر به حداقل 38.6 میلیون شغل در اقتصاد آمریکا است.

ایالات متحده-روابط چین هستند “چرا بزرگ بین المللی سهام فن آوری led ما پایین تر امروز” کرامر گفت. “[آن را] تا به حال هیچ چیزی برای انجام با وحشتناک بازار کار در اینجا در ایالات متحده آمریکا وال استریت است که هنوز هم بسیار طلاق از خیابان اصلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید