دهلی نو گزارش 3,947 Coronavirus موارد جدید آن تنها-روز بالا

سرمایه های ملی را در مجموع coronavirus موارد رسیده 66,602 (فایل)دهلی نو: دهلی نو روز سه شنبه گزارش داد 3,947 c

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399
Delhi Reports 3,947 Coronavirus Cases, Its New Single-Day High

سرمایه های ملی را در مجموع coronavirus موارد رسیده 66,602 (فایل)

دهلی نو:

دهلی نو روز سه شنبه گزارش داد 3,947 coronavirus موارد - بالاترین واحد-تعداد روز تا کنون. 68 نفر در 24 ساعت در نظر گرفتن مرگ و میر تعداد به 2,301 دولت داده گفت:. این می آید روز پس از سرمایه های ملی پیشی گرفته تامیل نادو به عنوان دومین بدترین آمار دولت در کشور است.

سرمایه های ملی را در مجموع coronavirus موارد رسیده 66,602. کل بهبود رسیده 39313 با 2,711 مردم از این بیماری درمان در 24 ساعت گذشته. همانطور که در حال حاضر وجود دارد 24,988 فعال موارد است.

دهلی نو گزارش داده بود بالا قبلی خود را از 3,137 موارد هفته گذشته زمانی که از آن عبور کرده 50,000-خوانده شده را علامت. از جمعه تا یکشنبه 3,000 یا تازه بیشتر از موارد گزارش شده در هر روز در سرمایه های ملی. روز دوشنبه 2,909 موارد ثبت شد.

دهلی نو است ومیگوید نزدیک به بمبئی که تا کنون گزارش شده 68,410 موارد است. این ماهاراشترا سرمایه امروز گزارش 824 موارد است.

در اطراف 16,952 coronavirus آزمايشات انجام شده در دهلی نو در 24 ساعت.

12,963 مردم در خانه انزوا.

دولت دهلی نو روز سه شنبه در اعتراض به این مرکز دستورالعمل های جدید و گفت: افرادی که تست مثبت برای coronavirus باید به یک مرکز قرنطینه برای ارزیابی است.

دولت به نوشته معاون فرماندار آنیل Baijal درخواست بازگشت به سیستم های قدیمی که تحت آن دولت و تیم بازدید از بیماران در خانه های خود به بررسی وضعیت آنها بررسی امکانات در خانه های خود و تصمیم بگیرید که آیا آنها باید نقل مکان کرد و به کروناویروس مرکز مراقبت از خانه یا قرنطینه کافی است.
قرنطینه سیستم در دهلی نو رفته از طریق تغییرات متعدد در طول هفته گذشته است.

در حالی که در ابتدا صفحه اصلی قرنطینه هنجار برای همه اما بیماران در شرایط بسیار جدی, هفته گذشته, دلیل افزایش coronavirus موارد ستوان فرماندار دستور داده بود اجباری نهادی قرنطینه برای همه است.

اما دولت دهلی نو اشاره کرد که این امر به معنی تنظیم بیش از 90,000 تخت بیمارستان بود که تقریبا غیر ممکن است در حال حاضر. منظور بعدها اصلاح شده با این مرکز گفت: همه coronavirus بیماران را مجبور به رفتن به COVID-19 مراکز مراقبت. فقط کسانی که امکانات در صفحه اصلی و دیگر عوامل خطر مانند دیابت و فشار خون بالا و یا مشکلات کلیوی می تواند باقی می ماند در خانه قرنطینه.

به سرعت در حال افزایش coronavirus کل را مطرح کرد جدی لجستیکی چالش برای دولت دهلی نو - مرتب کردن تخت بیمارستان برای ساکنان و کسانی که از خارج برای درمان ، آن را به طور موقت به استخدام چندین هتل ها و تبدیل آنها به درمان انزوا و امکانات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im