ارزش تجارت comeback? سرمایه گذار میسازد بالا خود را برای پخش در نیمه دوم سال 2020 و فراتر از

از رشد به ارزش ؟

این Covid-19 بحران تحت فشار قرار دادند که اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی ساخته اند می تواند راه را برای شروع یک بازار جدید چرخه جان Davi بنیانگذار و مدیر سرمایه گذاری رئیس Astoria نمونه کارها مشاوران گفت: “CNBC “ETF لبه” این هفته است.

به دنبال در WisdomTree آمریکا SmallCap درآمد صندوق (EES), Davi اشاره کرد که قیمت آن به نسبت درآمد از 9 بود که مهمترین آنها پایین تر از iShares راسل 2000 ETF (IWM) است که نسبت PE حدود 14.

“که … به من به نظر می رسد بسیار جذاب اگر شما بر این باورند که وجود دارد یک دوره شکوفایی در اقتصاد و این که ما گذشته رکود دوره” Davi گفت:, و اضافه کرد که شرکت خود را مدیریت می کند “برخی از آستین مورخ پول بازنشستگی که در آن زمان ما افق 5-10 سال است.”

“اگر من در نگاه کلان داده, درآمد, همه چیز به نظر می رسد مانند آن را تا به troughed. بنابراین با تغذیه مهار نرخ بهره صفر و [ارائه] طبقه به دارایی های مالی — آنها در حال رفتن به بیرون و خرید اوراق قرضه فرد و ETFs — من فقط فکر می کنم که در حال حاضر از آن زمان به توازن استراتژیک نمونه کارها خود را,” او گفت:.

تحت-عاشق گروه از جمله کلاه کوچک در حال ظهور-بازارهای سهام و بانکی نقش صدر Davi را ایجاد توازن لیست.

“ایده این است که به خرید کم و فروش بالا و خرید در هنگام ارزیابی در پایان کم,” او گفت:.

دو بازار در حال ظهور ETFs در حال حاضر نگاه جذاب به Davi بر اساس خود ارزیابی: این WisdomTree بازارهای نوظهور کیفیت رشد سود سهام صندوق (DGRE) و iShares MSCI چین ETF (MCHI).

این Invesco KBW بانک ETF (KBWB) که آهنگ ایالات متحده مبتنی بر سهام بانک نیز خوب دراز مدت شرط ،

“به من که احساس می کند مانند یک تنظیم نهاد. شما رو بسیار قوی ترازنامه است. من فکر می کنم بانک ها هم به خوبی می چرخاند. بنابراین به عنوان منحنی عملکرد steepens و به نرخ بالا من فکر می کنم بانک ها باید خیلی جالب 5-10-تجارت در سال,” او گفت:.

مستقر در ایالات متحده بزرگ کلاه سهام که Davi گفت: نگاه گران قیمت خود را بر اساس PE نسبت بودند فقط یکی از گروه او اجتناب کنید.

“کل بازار ایالات متحده, من می خواهم بگویم جالب به نظر می رسد هنگامی که شما نوار را” محبوب معاملات مانند SPDR S&P 500 ETF اعتماد (جاسوسی) در Invesco S&P 500 با نوسانات کم (SPLV), iShares لبه MSCI حداقل Vol ایالات متحده آمریکا ETF (USMV) و “دفاعی” پخش چنین به عنوان مصرف کننده کالاهای اساسی و انرژی بخش ETFs.

“این همه در چگونه شما ساخت نمونه کارها,” او گفت:, و اضافه کرد که شرکت خود را به “خوش شانس بوده است” با گذشته خود تماس.

“ما گفت: شیب نسبت به کیفیت شیب به سمت بالا رشد کیفیت, پس آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر این است که در حال حاضر از آن زمان به سود” او گفت:.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید