ما را به حالت تعلیق پروازها با هواپیمایی از تاریخ 16 ژوئن

آمریکا دستور تعلیق از تمام پرواز با شرکت های هواپیمایی در داخل و خارج از کشورواشنگتن: ایالات متحده در روز سه ش

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399
US To Suspend Flights By Chinese Airlines From June 16

آمریکا دستور تعلیق از تمام پرواز با شرکت های هواپیمایی در داخل و خارج از کشور

واشنگتن:

ایالات متحده در روز سه شنبه دستور تعلیق از تمام پرواز با شرکت های هواپیمایی داخل و خارج از کشور پس از پکن موفق به اجازه می دهد آمریکایی حامل برای از سرگیری خدمات به چین است.

"ما حامل خواسته اند برای از سرگیری خدمات مسافر, آغاز ماه ژوئن 1st. دولت چین را عدم تایید درخواست های خود را تخطی از ما حمل و نقل هوایی توافقنامه" ما در بخش حمل و نقل (DoT) در بیانیه ای گفت.

منظور تعلیق طول می کشد تا اثر ژوئن 16, اما می تواند اجرا شود هر چه زودتر اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات آن بیانیه ای گفت:.

ما در هوایی به شدت کاهش می یابد و یا به حالت تعلیق خدمات به چین در میان COVID-19 همه گیر اما متحد و دلتا از برنامه های ارائه شده در آغاز ممکن است به از سرگیری پروازها شده اند و قادر به دریافت مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری چین (CAAC) نقطه گفت.

که در یک زمان از افزایش تنش ها بین واشنگتن و پکن آخرین تف مراکز تا حدی در CAAC تصمیم گیری برای تعیین حد خود در خطوط هوایی خارجی بر اساس فعالیت های خود را در مارس 12.

اما ما ناقل آن زمان تا به حال تعلیق همه پروازهای با توجه به همه گیر - معنی کلاه خود را محاسبه شد به توان صفر - در حالی که چینی-پرچم پرواز ادامه داد.

این "خودسرانه 'پایه' تاریخ و... به طور موثر مانع ما حامل از برقراری برنامه ریزی پروازهای مسافری و از چین" نقطه سفارش می گوید.

این گروه نیز وجود دارد گفت: نشانه های چینی شرکت های هواپیمایی با استفاده از پروازهای چارتر به اطراف حد یک پرواز در هفته افزایش استفاده بیش از ما حامل.

"ما مهم هدف این است که تداوم این وضعیت اما به جای بهبود محیط جایی که حامل هر دو طرف خواهد بود قادر به ورزش به طور کامل خود را دو جانبه حقوق" نقطه گفت: در سفارش.

در اوایل ژانویه سال 2020 قبل از همه گیر رخ داد ما و چینی حامل عمل حدود 325 هفتگی پروازهای بین دو کشور.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن