"عکس های ماهواره ای نشان می دهد...": راهول گاندی تازه حمله PM بیش از لاداخ

کنگره MP راهول گاندی حمله PM مودی بیش از لاداخ نظرات (فایل)دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی تیز کرده خود را در

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
'Satellite Photos Show...': Rahul Gandhi's Fresh Attack On PM Over Ladakh

کنگره MP راهول گاندی حمله PM مودی بیش از لاداخ نظرات (فایل)

دهلی نو:

کنگره رهبر راهول گاندی تیز کرده خود را در حمله به نخست وزیر نارندرا مودی بیش خشونت آمیز چهره بین هندی و چینی سربازان در شرق لاداخ را Galwan ولی هفته گذشته با اشاره به تصاویر ماهواره ای ادعا می کنند که چین را "اسیر خاک هند, نزدیکی Pangong دریاچه".

این می آید یک روز بعد از او به نام نخست وزیر "Surender مودی" با اشاره به یک قطعه نظر در ژاپن بار است که سوال دولت "سیاست مماشات نسبت به چین".

امروز در توییت آقای گاندی گفت: "عکس ها "به وضوح" مغایر با نخست وزیر است که طی روز جمعه همه حزب جلسه در هند-چین تنش نقل عنوان کرد و گفت که "نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هر پست ما اسیر".

"نخست وزیر گفت - نه هر کسی که وارد کشور شده است و نه کسی دستگیر ما نشد. اما تصاویر ماهواره ای به وضوح نشان می دهد که چین تا اسیر خاک هند, نزدیکی Pangong دریاچه" کنگره MP گفت: در یک صدای جیر جیر ارسال شده در یکشنبه.

Pangong دریاچه نیز در شرق لاداخ, سایت درگیری بین هند و چین نیروهای نظامی در مارس 5 و 6 زیر که تنش بین دو طرف تشدید سریع. سطح بالای نظامی ایران تا به حال به نظر می رسد برای خنثی کردن این وضعیت قبل از خشونت در اواخر شب 15 ژوئن منجر به 20 سربازان هندی در حال مرگ برای کشور خود.

روز جمعه سه روز پس از برخورد نخست وزیر مودی گفت: یک جلسه مجازی از چند احزاب مخالف که "نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هر پست ما اسیر".

نظر ملاقات با سریع تلافی از چندین کنگره رهبران با راهول گاندی به tweeting شنبه که ساعت به حال "تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز".

دولت آمریکا روز بعد گفت: "تلاش شده به یک بازیگوش تفسیر" به PM نظرات و خشونت "به وجود آمد چرا که چین به دنبال احداث سازه فقط در سراسر لاک (خط کنترل واقعی) و (حال) حاضر به دست برداشتن از".

دولت همچنین گفت که "نخست وزیر مشاهدات بود که هیچ چینی حضور در کنار ما از لاک مربوط به وضعیت به عنوان یک نتیجه از شجاعت نیروهای مسلح ما".

بازیگر و سیاستمدار Kamal Haasan پیوست بحث امروز, هشدار می داد که دولت در برابر "احساسی دستکاری مردم" و درخواست برای "پاسخگویی" و "شفافیت".

تصاویر ماهواره ای دیده NDTV نشان می دهد که چین PLA (افراد ارتش آزادی) نقل مکان کرد بیش از 200 کامیون ها و وسایل نقلیه چهار چرخ دیسک, بولدوزر و تجهیزات زمین در حال حرکت به Galwan منطقه در هفته منتهی به روز دوشنبه خشونت است.

mtjked68

تصاویر ماهواره ای از تاریخ 9 ژوئن نشان می دهد هیچ چینی وسایل نقلیه در نزدیکی LAC در Galwan منطقه است. یک هفته بعد وجود دارد حداقل 79 وسایل نقلیه در اینجا عمدتا کامیون. این است 1.3 متر از لاک.

در علاوه بر این به فضایی حرکت و تغییر محل اقامت این تصاویر نشان می دهد دو حوزه کلیدی از نگرانی باقی مانده در به احتمال زیاد سایت از برخورد صورت گرفت که یک روز قبل از, تازه ترین تصاویر ماهواره ای گرفته شد و از یک زاویه جدید به تقویت این نقطه ساخته شده توسط NDTV قبل از آن که چین به دنبال برهم زدن, و حتی شاید مانع جریان از Galwan رودخانه.

برخورد خود را گرفت در یک نقطه به نام PP-14 یا گشت نقطه 14 چند متر از لاک زدن بالفعل مرز بین هند و چین است.

نیروهای نظامی از این منطقه به احتمال زیاد رسید به هند در مناطق Galwan دره که در آن صدها نفر از سربازان درگیر شدند و در ارتفاع 15000 پا در هیمالیا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن