ما سهام غول KKR به سرمایه گذاری Rs 11,367 کرور در Jio سیستم عامل

دهلی نو: Reliance Industries روز جمعه اعلام کرد فروش یک 2.32 درصد سهام در آن واحد دیجیتال به ما سهام خصوصی غول

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399
US Equity Giant KKR To Invest Rs 11,367 Crore In Jio Platforms
دهلی نو:

Reliance Industries روز جمعه اعلام کرد فروش یک 2.32 درصد سهام در آن واحد دیجیتال به ما سهام خصوصی غول KKR تومان 11,367 کرور پنجم معامله در چهار هفته است که تزریق یک ترکیب تومان 78,562 کرور در روغن-به-مخابرات کنگلومرا به کمک آن پاره بدهی.

این است KKR بزرگترین سرمایه گذاری در آسیا است.

"این معامله ارزش Jio سیستم عامل در ارزش حقوق صاحبان سهام از Rs 4.91 لاخ کرور و یک شرکت ارزش تومان 5.16 لاخ کرور. این است KKR بزرگترین سرمایه گذاری در آسیا و ترجمه خواهد شد به یک 2.32 درصد سهام در Jio سیستم عامل در یک کاملا رقیق شده بر اساس" این شرکت در بیانیه ای گفت.

معامله به شرح زیر Facebook چیدن یک 9.99 درصد سهام در شرکت مسکن هند جوانترین اما بزرگترین شرکت مخابرات در آوریل 22 تومان 43,574 کرور.

در روز که معامله دریاچه نقره ای - بزرگترین tech سرمایه گذار - خرید 1.15 درصد سهام در Jio سیستم عامل برای Rs 5,665.75 کرور.

در مه 8, آمریکا بر اساس ویستا سهام شرکای خریداری 2.32 درصد سهام در Jio سیستم عامل برای Rs 11,367 کرور. در مارس 17 جهانی حقوق صاحبان سهام شرکت General Atlantic برداشت 1.34 درصد سهام در Jio سیستم عامل برای Rs 6,598.38 کرور.

"در طول ماه گذشته پیشرو در تکنولوژی سرمایه گذاران مانند Facebook, نقره, دریاچه, Vista General Atlantic و KKR اعلام کرده اند مجموع سرمایه گذاری Rs 78,562 کرور به Jio سیستم عامل" آن را گفت.

متنوع خیمه سرمایه گذاران در حال تبدیل شدن طولانی مدت سهامداران Jio سیستم عامل با مسئولیت محدود (JPL) چرا که از یک مجموعه منحصر به فرد از فن آوری ها و سیستم عامل های زیر یک نهاد. وجود دارد هیچ مشابه و فرصت های در دسترس در هر نقطه دیگری در سطح جهان است. و حمایت از کیفیت مدیریت.

سرمایه گذاری منجر به رشد جهانی سرمایه گذاران را قادر خواهد ساخت Jio به مقیاس اکوسیستم آن و تاکید این شرکت به عنوان نسل بعدی نرم افزار محصول و پلت فرم شرکت.

"Jio سیستم عامل یک شرکت تابعه تماما متعلق به از Reliance Industries است نسل بعدی فن آوری پلت فرم متمرکز بر ارائه با کیفیت بالا و قیمت مناسب دیجیتال خدمات در سراسر هند با بیش از 388 میلیون مشترکین" در بیانیه ای گفت:.

در سال 1976 تاسیس KKR دارای سابقه ای طولانی در ساختمان پیشرو شرکت های جهانی و موفقیت سرمایه گذاری در کسب و کار در بخش فن آوری از جمله BMC نرم افزار ByteDance و GoJek از طریق آن سهام خصوصی و تکنولوژی رشد بودجه.

پس از آغاز به کار این شرکت سرمایه گذاری بیش از 30 میلیارد تومان (مجموع ارزش سرمایه گذاری) در شرکت های فن آوری و فن آوری آن نمونه کارها در حال حاضر بیش از 20 شرکت در سراسر تکنولوژی رسانه ای و مخابراتی بخش است.

علاوه بر این هند بوده است کلید استراتژیک بازار برای KKR با سابقه سرمایه گذاری در این کشور از سال 2006.

Mukesh Ambani رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل اعتماد و صنایع گفت: "من خوشحال به استقبال KKR یکی از معتبرترین در جهان مالی سرمایه گذاران به عنوان یک شریک ارزشمند در ما مارس به بعد به رشد و تبدیل هند دیجیتال اکوسیستم به نفع همه سرخپوستان."

KKR او گفت: یک پیشینه ثابت از یک شریک ارزشمند برای صنعت پیشرو franchises و متعهد شده است به هند برای سال های بسیاری است.

"ما به دنبال به جلو به اهرم KKR جهانی پلت فرم دانش صنعت و عملیاتی تخصص به رشد بیشتر Jio."

هنری Kravis از بنیانگذاران و Co-مدیر عامل شرکت KKR گفت: "چند شرکت دارای پتانسیل برای تبدیل یک کشور اکوسیستم دیجیتال در راه است که Jio سیستم عامل های در حال انجام در هند و به طور بالقوه در سراسر جهان است. Jio سیستم عامل واقعی وطنی نسل بعدی تکنولوژی در هند است که در بی همتا در توانایی خود را برای ارائه راه حل های فن آوری و خدمات به کشور است که تجربه یک انقلاب دیجیتال."

"ما در حال سرمایه گذاری در پشت Jio سیستم عامل" قابل توجه شتاب جهانی نوآوری و تیم قوی است و ما با مشاهده این نقطه عطفی سرمایه گذاری به عنوان یک شاخص قوی از KKR تعهد به حمایت از پیشرو شرکت های فن آوری در هند و آسیا و اقیانوسیه," او گفت:.

KKR در حال ساخت سرمایه گذاری از آن آسیا و سهام خصوصی و رشد فن آوری وجوه.

معامله منوط به مقررات و دیگر مرسوم مصوبات.

مورگان استنلی در عمل به عنوان مشاور مالی به اتکای صنایع و AZB و همکاران و دیویس پولک & Wardwell عمل به عنوان مشاور حقوقی.

Deloitte Touche Tohmatsu India LLP عمل به عنوان مشاور مالی به KKR. Shardul Amarchand Mangaldas & Co. و سیمپسون Thacher & Bartlett سهامی عام عمل کرده و به عنوان مشاور حقوقی به KKR.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب