شما می توانید رنگ جانبداری وینیل ؟ بله—در اینجا چگونه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.درخواست ت

توسط ELEMENTORSITE در 27 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

درخواست تجدید نظر محدود کردن تعداد زیادی. گیاهان گلدانی و رنگ درب جلو می تواند انجام بسیاری به جلو و خارج از خانه با هم اما تیره رنگ پژمرده جانبداری می توانید با کشیدن آن به سمت راست به پایین. اگر خانه خود را جانبداری وینیل دیده است بهتر است شما ممکن است تعجب که آیا یا نه شما می توانید رنگ آن را—به ویژه هنگامی که شما متوجه چه مقدار از آن را هزینه برای جایگزین کردن آن با چیزی مدرن تر جانبداری مانند Hardie هیئت مدیره.

هر چند این پروژه ممکن است به نظر می رسد تهدید آمیز کارشناسان می گویند این امکان وجود دارد. "شما می توانید رنگ نمای سایدینگ وینیل برای آوردن زندگی جدید به رنگ های موجود و یا به طور کامل تغییر نگاه می گوید:" بابی در شرایط معمولی مدیر محصول در Sherwin-Williams شرکت. اما نکته? شما باید دوباره جانبداری وینیل با یک رنگ مشابه (یا سبکتر) به اصلی برای جلوگیری از حرارت بیش از حد جذب است که می تواند باعث کمانش و یا تاب برداشتن او توضیح می دهد.

چقدر هزینه به رنگ جانبداری وینیل ؟

هزینه به عوامل بسیاری وابسته است از جمله چگونه بسیاری از متر مربع خانه شما است و آنچه که محصول شما را انتخاب کرد.می گوید: در شرایط معمولی. البته اگر شما انتخاب می کنید به DIY و همه می رود با توجه به طرح هزینه خواهد شد بسیار کمتر از آن خواهد بود اگر شما به یک حرفه ای استخدام. گفت: این یک پروژه در مقیاس بزرگ و یکی است که به طور مستقیم بر زیبایی خانه خود را. اگر شما هر گونه شک و تردید است که شما می توانید کار انجام می شود به درستی آن را می پردازد به استخدام حرفه ای برای جلوگیری از خطرات ناشی از نقاشی اشتباه و یا نیاز به ازنو DIY بدبختی.

فکر می کنم شما می خواهید به آن بروید ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید

"نقاشی نمای سایدینگ وینیل است و متفاوت از دیگر رنگ بیرونی شغل از نظر منابع می گوید:" در شرایط معمولی. یک نمونه پروژه نیاز به مواد زیر:

اگر چه شما ممکن است عادت کرده اند به استفاده از غلطک برای پروژه های بزرگ مقیاس بهتر است برای جلوگیری از آنها را هنگامی که نقاشی وینیل جانبداری می گوید در شرایط معمولی: "غلطک رنگ توصیه نمی شود در نمای سایدینگ وینیل با توجه به این پروفایل که گسترش افقی."

زمانی که شاخص به رنگ وینیل جانبداری مطمئن شوید که سطح تمیز و عاری از باقی مانده است. استفاده از یک ماشین قدرت در یک محیط کم یا باغ شلنگ سمپاش با نور و مواد شوینده می گوید: گرگوری پیتمن مالک مشترک از سه حق رای دادن کسب و کار با نقاشی های پنج ستاره یک همسایگی شرکت. سپس اجازه می دهد تا سطح را به طور کامل خشک قبل از اقدام. بعدی علامت گذاری به عنوان هر گونه مناطق در نظر گرفته شده برای رنگ و چرت زدن در اطراف هر پنجره درب و دهانه دیگر می گوید: در شرایط معمولی.

سپس کشف کردن که آیا یا نه شما نیاز به نخست

هنگامی که شما جانبداری وینیل تمیز و prepped شما آماده برای شروع به استفاده از رنگ. جانبداری وینیل است و مانند هر دیگر قبلا رنگ شده و سطح—این که آیا یا نه شما نیاز به نخست این است که تا حد زیادی بر اساس محصول شما با استفاده از, می گوید: در شرایط معمولی. رنگ مانند HGTV HOME توسط Sherwin-Williams گلابی رنگ و پرایمر برای مثال شامل هر دو پرایمر و رنگ در یک می تواند; رنگ های دیگر نیاز به برنامه های جداگانه برای آستر و رنگ.

هنگامی که شما آماده برای رنگ مطمئن شوید که شما بزنید این محصول به طور کامل و سپس رنگ نمای سایدینگ وینیل با کیفیت بالا قلم مو و یا پانل سمپاش می گوید در شرایط معمولی. به طور کلی دو پوشش است که توصیه می شود برای رسیدن به رنگ درست و اطمینان از طول عمر می گوید پیتمن. برای بهترین نتایج, انتظار, زمان خشک شدن بین برنامه های کاربردی به جایی بین چهار تا شش ساعت بسته به دما و رطوبت سطح.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب