ما هواپیمایی سهام جست و خیز پس از بافت فروش کل سهام

یک Delta Air Lines جت تاکسی عبور خطوط هوایی جت به پارک با تعداد فزاینده ای از جت در فرودگاه تدارکات جنوب کالیفرنیا (SCLA) در مارس 24, 2020 در ویکتورویل کالیفرنیا.

دیوید McNew | گتی ایماژ

آمریکا شرکت هواپیمایی سهام بودند به شدت پایین دوباره در روز دوشنبه این بار پس از وارن بافت گفت: برکشایر هاتاوی خود را فروخته کل سهام در چهار بانک بزرگ ایالات متحده به عنوان حامل coronavirus ویران تقاضای سفر.

برکشایر بود در میان بزرگترین سرمایه گذاران در چهار آمریکایی دلتا غربی و ایالات. بافت در روز شنبه اعلام کرد که شرکت ریخته آن سهام است. برکشایر ارسال شده از دست دادن خالص از نزدیک به 50 میلیارد دلار در سه ماه اول سال.

آمریکا و ایالات سهام بودند و هر یک را بیش از 12 درصد در premarket تجارت. دلتا پایین بود بیش از 11 درصد و جنوب غربی بود در حدود 10٪.

بافت مدتها دوری خطوط هوایی. در سال 2007 نامه سهامداران گفت: سرمایه گذاران در آن کسب و کار “پول ریخت به ته گودال جذب, رشد, زمانی که آنها باید شده اند دفع می شود.”

اما او بازگشت و در سال 2016 با یک شگفتی در شرط بندی چهار حامل به عنوان صنعت با بهره گیری ثابت سود و مزایای قوی تقاضای سفر و کاهش هزینه های سوخت در سال های گذشته.

چهار ماه گذشته ارسال شده خود را در سه ماهه اول ضرر و زیان در سال و هشدار داده بود که آهسته بهبود در تقاضا از prepandemic سطوح. دلتا مدیر عامل شرکت گفت: آن را می تواند دو تا سه سال است.

“منظورم این است که به اعتقاد من هیچ شادی بودن یک مدیر عامل یک شرکت هواپیمایی” بافت گفت: در برکشایر در نشست سالانه برگزار شد و عملا در این سال به دلیل بیماری همه گیر. “اما شرکت ما خریداری شد و به خوبی مدیریت شده است. آنها بسیاری از چیزهایی که درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de