مارک زوکربرگ در پاسخ به ناراحت Facebook کارکنان متعهد به ساخت محصولات به پیشبرد نژادی عدالت

موسس و مدیر عامل Facebook مارک زوکربرگ صحبت می کند در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در فوریه 15 سال 2020 است.Kuhl

توسط ELEMENTORSITE در 18 خرداد 1399

موسس و مدیر عامل Facebook مارک زوکربرگ صحبت می کند در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در فوریه 15 سال 2020 است.

Kuhlmann | کنفرانس امنیتی مونیخ

مارک زوکربرگ روز جمعه در پاسخ به Facebook کارکنان که ناراحت شدند بیش از این شرکت تصمیم به متوسط یا پایین پست بحث برانگیز است که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

در یادداشت زوکربرگ وعده داده شده این شرکت را بررسی تعدادی از آن سیاست های موجود از جمله نحوه رفتار شرکت محتوا برخورد با استفاده از پلیس و یا دولت زور و چگونه این شرکت رفتار محتوا در کشور وجود دارد که در آن ناآرامی های مدنی و یا خشونت در تضاد است.

"با توجه به حساس تاریخ در ما این سزاوار توجه ویژه" به Facebook مدیر عامل نوشت.

Facebook نیز بررسی دیگر چگونه شرکت می تواند در حد متوسط محتوا. در حال حاضر, از Facebook می توانید ترک یا محتوا و یا آن را پایین زوکربرگ گفت. اما او هشدار داد که اتخاذ "در بین" روش -- مانند هشدار به کاربران در مورد محتوای در حالی که هنوز ترک آن را -- ممکن است منجر به یک سرازیری لغزنده است که در آن کارکنان وزن در محتوای آنها شخصا دوست ندارم.

"در کل من نگران است که این رویکرد است خطر ابتلا به ما منجر به editorialize در مطالب ما را دوست ندارند و حتی اگر آن را نقض نمی کند سیاست های ما, بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به ادامه با دقت بسیار" او گفت:.

علاوه بر این زوکربرگ گفت: Facebook خواهد کار بر روی محصولات است که پیشبرد نژادی عدالت و تعیین وظیفه برای اجرایی Fidji سیم که مسئول هسته Facebook app.

او همچنین متعهد به ساخت یک به اصطلاح رای دهندگان hub را به کاربران ارائه با "دسترسی به دقیق و معتبر اطلاعات در مورد رای گیری و همچنین ساختمان ابزار برای تشویق مردم به ثبت نام برای رای دادن و کمک به آنها را تشویق دوستان خود و جوامع برای رای دادن به عنوان به خوبی."

زوکربرگ همچنین با استفاده از پست خود به می گویند که او ایستاده بود با Facebook سیاه جامعه است.

"من ایستاده با شما" زوکربرگ نوشت. "خود زندگی مهم است. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

این بیانیه می آید در مقایسه با زوکربرگ اظهارات به کارکنان در یک شرکت مجازی همه دست نشست که در آن او گفت که او فکر نمی کنم آن زمان "خاصی شجاعت به کسانی که می گویند چیزهایی مانند هنگامی که وجود دارد یک بحران" با توجه به متن به دست آمده توسط Recode.

این یادداشت می آید پس از صدها Facebook کارکنان در شرکت مجازی اعتصاب در انتقاد از تصمیم این شرکت را به حد متوسط و یا پایین مغلوب ساختن پیشی جستن پست. حداقل دو نفر از کارکنان استعفا داد بیش از موضوع و حداقل دو Facebook همکاران علنا انتقاد از این تصمیم.

زوکربرگ تصمیم به وزش پست بود که در مقایسه با رقیب توییتر قرار می گیرد که یک برچسب هشدار به کاربران در مورد رئیس جمهور خشونت آمیز و شعارهای که آنها را مجبور به اخراج قبل از آنها می توانید صدای جیر جیر. توییتر نیز جلوگیری از کاربران از میل یا retweeting صدای جیر جیر.

Facebook کارکنان که در اعتراض به تصمیم استدلال کرد که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نقض Facebook جامعه استانداردهای آن منع زبان که تحریک به خشونت های جدی است.

تهمت را رد کرده است که او قصد داشت به تحریک خشونت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن