Uber سهام شلیک کنید تا پس از مدیر عامل می گوید: سوار شدن حجم در حال افزایش است دوباره پس از مارس پایین

سوار-نقطه غول Uber فقط گزارش سه ماهه اول نتایج. سهام این شرکت در ابتدا آغشته پس از ساعت, اما پس از آن به ضرب گلوله به اندازه 10% به عنوان مدیر عامل دارا Khosrowshahi ابراز خوش بینی است که سوار شدن حجم چیدن دوباره پس از bottoming در اواسط ماه آوریل است. این حرکت در آمد بالای 11% رشد در تجارت به طور منظم.

در اینجا این است که چگونه این شرکت انجام:

  • از دست دادن: $1.70 هر سهم
  • درآمد: $3.54 میلیارد
  • سواری (ناخالص رزرو): $میلیارد 10.87
  • می خورد (ناخالص رزرو): $4.68 میلیارد

از دست دادن خالص $2.9 میلیارد دلار مجموع شامل $2.1 میلیارد دلار در اختلال اتهامات از شرکت های که در آن بارگذاری یک خطر است اما نشان داده بارگذاری بزرگترین از دست دادن سه چهارم.

ناخالص رزرو در حال بارگذاری هسته کسب و کار بخش سواری کاهش یافت 5% از یک سال پیش. اما روی درآمد این شرکت تماس Khosrowshahi گفت که سواری کسب و کار پایین بود حدود 80% در ماه آوریل از سال گذشته نیز به دلیل برای خوشبینی کرد و گفت که سوار حجم افزایش یافته بود در هر یک از سه هفته گذشته.

در ضمن ناخالص رزرو برای مواد غذایی خود را تحویل بخش خورد شد تا بیش از 50% در سال بیش از سال به عنوان بیشتر مردم دستور غذایی برای تحویل در خانه و انواع بیشتری از رستوران امضا برای ارائه و تحویل بیش از حد. Khosrowshahi گفت که این شرکت معتقد است که این تغییرات فرهنگی می تواند در طولانی مدت.

“این فرصت بزرگ ما فکر می خوره بود درست کردم بزرگتر” مدیر عامل شرکت گفت. و او در اشاره خدمات جدید برای فعال کردن خرده فروشان برای ارسال بسته به مشتریان با استفاده از بارگذاری پلت فرم.

با توجه به Refinitiv تحلیلگران انتظار داشتند که از دست دادن و 88 سنت در هر سهم و درآمد حاصل از $3.5 میلیارد دلار است. با این حال تخمین طیف گسترده ای و مقایسه بارگذاری واقعی با نتایج این نیست ساده با توجه به غیر قابل پیش بینی و تاثیر Covid-19.

در چهارشنبه بارگذاری شد تخمگذار کردن 3,700 از کارکنان خود را که Khosrowshahi خواهد چشم پوشیدن خود حقوق و دستمزد پایه در حدود $1 میلیون دلار برای بقیه سال 2020 است. اخراج نهفته بارگذاری پشتیبانی از مشتری و جذب تیم های درجه اول و نشان دهنده حدود 14 درصد از 26,900 مردم این شرکت گفت: این کار در پایان 2019.

در تضاد به آن کاهش هزینه های, در روز پنج شنبه آهک اعلام کرد که Uber شد و منجر $170 میلیون دلار سرمایه گذاری به آن الکتریک روروک مخصوص بچه ها و کسب و کار اجاره دوچرخه.

بسیار شبیه اولیه آن در آمریکای شمالی رقیب Lyft بارگذاری شده است مبارزه با اثرات Covid-19 رانندگان و دوچرخه سواران به طور یکسان و در حال حاضر در برابر یک کار طرح دعوی در دادگاه در ایالت کالیفرنیا است. کت و شلوار بود که واصل در سان فرانسیسکو دادگاه برتر این هفته مدعی است که Uber و Lyft موفق شده اند برای جلوگیری از پرداخت پول برای مزایای کلیدی برای رانندگان خود را از جمله پرداخت مرخصی استعلاجی با اشتباه طبقه بندی آنها به عنوان پیمانکاران به جای کارکنان.

قبل از رمان coronavirus تبدیل به جهانی همه گیر Khosrowshahi گفت: در این شرکت Q4 2019 درآمد تماس که آن را آماده برای آمار سود دهی در Q4 سال 2020 پیش از وعده اصلی خود از سودآوری در سال 2021. Uber نیز گفت: سرمایه گذاران در آخرین تماس آن انتظار $1.35 میلیارد دلار زیان برای سال 2020 در سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک (EBITDA).

اما Covid-19 سلامت سفارشات از مقامات در سراسر جهان به زودی شروع به محدود کردن مردم و کار و تفریح و سفر عمیقا و در مارس 16, بارگذاری خارج که قبل از هدایت است. آن موضوع نیست راهنمایی های جدید در آن Q1 انتشار.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>