آمیت شاه می گوید هیچ COVID-19 جامعه انتقال در دهلی

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه صحبت کرد و به خبرگزاری ANIدهلی نو رسیده است جامعه انتقال رمان coronavirus, اتحادیه,

توسط ELEMENTORSITE در 8 تیر 1399
Amit Shah Says No COVID-19 Community Transmission In Delhi

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه صحبت کرد و به خبرگزاری ANI

دهلی نو رسیده است جامعه انتقال رمان coronavirus, اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah گفت: روز شنبه یک روز پس از شهرستان گزارش 2,948 تازه عفونت بیش از 24 ساعت به رکورد بیش از 80,000 موارد کلی - تقریبا به عنوان بسیاری از چین که در آن همه گیر آغاز شده و در دسامبر سال گذشته است.

پاسخ به سوالات در مورد ممکن است در سطح جامعه گسترش ویروس در سرمایه های ملی, خانه وزیر گفت news agency آنی "وجود دارد بدون نیاز به ترس" و گفت که او تا به حال مشورت سه ارشد پزشکان بر این موضوع است.

"من باید به صحبت Dr Paul (از دولت اتاق فکر Niti Aayog), Dr Bhargava (رئیس شورای برای تحقیقات پزشکی دولت گره آژانس در این بحران) و دکتر Guleria (مدیر AIIMS). این وضعیت آمده است نه به دهلی نو" آمیت شاه گفت.

"چنین وضعیتی به نظر می رسد چرا که از کل COVID-19 آزمایش های پیش از آن 30 درصد تبدیل به مثبت که می افتد از آنجا که آزمایش انجام شد در آخرین لحظه. در حال حاضر که ما شروع به انجام 20,000 آزمون به طور متوسط این بیماری وجود ندارد. وجود دارد بدون نیاز به ترس از" او گفت:.

جامعه انتقال یا مرحله 3 از یک بیماری همه گیر شده توسط مواردی است که نمی توان به هر منبع عفونت است.

سرمایه های ملی است و دوم بدترین آسیب دیده منطقه توسط pandemic با 80,188 مورد تأیید; این شامل 2,558 مرگ و میر و 28,329 فعال موارد است.

در هفته گذشته در این شهرستان شناسایی بیش از 3000 موارد جدید بیش از سه روز يادآمد 24 ساعته دوره و آن را دیده است و بیش از 2000 مورد جدید در هر روز از ماه ژوئن 17.

سنبله در موارد منجر به دولت دهلی نو تکاپوی پیدا کردن تخت بیمارستان و منابع پزشکی از جمله commandeering را و تبدیل به هتل ها و سالن های ضیافت به طور موقت coronavirus امکانات مراقبت.

آمیت شاه بیانیه ای در مورد جامعه انتقال در دهلی می آید هفته پس از وزیر بهداشت Satyendar جین وجود دارد گفت: "انتقال در جامعه" اما اصرار داشت که تنها مرکز می تواند تایید این.

Mr جین که بهبود پس از بستری برای COVID-19 ویروس, انجام, با این حال می گویند "در 50 درصد از موارد در دهلی منبع عفونت ناشناخته است".

دولت در پاسخ به این روز پس از Mr جین بیانیه و تصریح کرد که نه سرمایه های ملی و نه کشور رسیده بود جامعه انتقال است. Dr Balram Bhargava, مدیر ICMR گفت: "ما قطعا در جامعه انتقال است. آن است که تنها یک ترم".

در ضمن Amit Shah همچنین آمار در معاون وزیر Manish Sisodia بیش ادعا می کند وجود خواهد داشت 5.5 لاخ COVID-19 موارد در دهلی نو در ماه ژوئیه رسید.

آقای شاه گفت: نظر به حال "ایجاد ترس در میان مردم" و ابراز اطمینان کرد که دهلی نو نمی خواهد در صورت چنین وضعیت وخیمی بسر می برند.

در اوایل این ماه آقای Sisodia گفت: دهلی نو را 5.5 لاخ coronavirus موارد توسط جولای 31, بر اساس دو برابر شدن نرخ از ژوئن 9.

با ورودی از آنی

آخرین مطالب