توییتر طول می کشد پایین چین-حساب های مرتبط با گسترش دروغ در هنگ کنگ و coronavirus

توییتر آرم دیده می شود در پشت دو نفر به دنبال در تلفن های خود را.

کریس Ratcliffe | بلومبرگ | گتی ایماژ

توییتر به پایین هزار حساب مربوط به چین است که بخشی از یک “دستکاری و هماهنگ” کمپین به گسترش دروغ در اطراف موضوعات از جمله هنگ کنگ تظاهرات و coronavirus.

از سایت های رسانه های اجتماعی گفت: 23,750 حساب های که پخش می شد “ژئوپلیتیک روایات مطلوب به حزب کمونیست چین (CCP)” برداشته شد. یکی دیگر از 150,000 حساب طراحی شده برای افزایش آن محتوا نیز در نظر گرفته شود.

آنها به tweeting عمدتا در زبان چینی و هل دادن “فریبنده روایات در مورد پویایی سیاسی در هنگ کنگ” توییتر گفت.

چین وزارت امور خارجه بود که بلافاصله نظر در دسترس هنگامی که تماس با CNBC.

دولت مورد حمایت توییتر کمپین برجسته تغییر در تاکتیک از پکن تبدیل شده اند که بیشتر پنهان و شبیه به روسیه دروغ تاکتیک های آنلاین با توجه به استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI) فکر می کنم تانک که تجزیه و تحلیل به تازگی گرفته شده پایین حساب.

توییتر آخرین وحی به نظر می رسد به رفتن در برابر قبلی محرومیت از چین که آن را درگیر در یک دروغ پخش كردن, مبارزات انتخاباتی در رسانه های اجتماعی.

Coronavirus هنگ کنگ در تمرکز

تظاهرات در هنگ کنگ چین در واکنش به شیوع کروناویروس و تایوان در میان موضوعات دولت-حمایت حساب توییتی در مورد.

“ما را شناسایی کرده اند که این عملیات همچنان ادامه دارد و تا چرخد و سعی کنید به weaponise دولت ایالات متحده در پاسخ به زمان اعتراضات داخلی و ایجاد درک اخلاقی ارزی با سرکوب اعتراضات در هنگ کنگ” ASPI گفت: در آن گزارش.

تظاهرات در هنگ کنگ در جریان بوده است برای بیش از یک سال است. مردم وجود دارد را مطرح پیشنهادی امنیت ملی قانون از پکن و رشد نفوذ چین دولت مرکزی در نیمه مستقل شهرستان که خاصی برخوردار است و آزادی که سرزمین اصلی چین داده می شود. معترضان با پلیس درگیر شدند که گاهی اوقات با استفاده از روش هایی مانند گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت.

در همین حال ایالات متحده تظاهرات بودند برانگیخت با کشتن جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست به دست پلیس مینیاپولیس. معترضان که در حال مبارزه برای برابر درمان از مردم نیز با پلیس درگیر شدند.

حساب که توییتر در زمان پایین نیز با تمرکز بر چین در پاسخ به Covid-19.

“توییت در این مجموعه با تمرکز بر تشویق دولت چین پاسخ اپیدمی خواستار چینی و اتحاد جهانی, نقاشی, چین به عنوان یک مسئول ذینفعان در محیط بین المللی” با توجه به استنفورد اینترنت رصدخانه (SIO) که مورد تجزیه و تحلیل حذف حساب.

این اولین بار نیست که توییتر اتحاد عمل در برابر چینی خارجه-حمایت حساب.

در ماه اوت سال گذشته رسانه های اجتماعی شرکت و رقیب خود Facebook حذف حساب آنها گفته بودند گسترش دروغ در مورد تظاهرات در هنگ کنگ در زمان.

‘زود’

در نهایت حساب “شد تا حد زیادی زود و موفق به رسیدن به کشش قابل توجهی در این سرویس به طور معمول برگزاری کم پیرو حساب و پایین نامزدی” توییتر گفت.

اما این روند از پکن, پخش كردن, دروغ های غربی با استفاده از رسانه های اجتماعی که در چین مسدود است و به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

“این در مقیاس بزرگ محوری غربی به سیستم عامل نسبتا جدید است و ما باید انتظار ادامه تکامل و بهبود داده عظیم تامین مالی چینی, حزب-دولت می تواند به خرس در هماهنگی با وزارت امور خارجه پیام در سراسر آن دیپلماسی رسانه ای دولت و پنهان نفوذ عملیات” ASPI گفت.

“اختلال ناشی از Covid-19 ایجاد یک محیط مجاز برای CCP به آزمایش با آشکار دستکاری جهانی رسانه های اجتماعی مخاطبان غربی سیستم عامل” به آن اضافه شده است.

به طور جداگانه توییتر نیز گفت: در آن زمان چند هزار حساب مربوط به روسیه و ترکیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de