Fauci می گوید وجود دارد نشانه های اولیه شیوع کروناویروس در حال دم در اوهایو و ایندیانا, کنتاکی و تنسی

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci شهادت قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت در مغلوب ساخت

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci شهادت قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, ژوئن 23 سال 2020 است.

کوین Dietsch | استخر کرج

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: وجود نشانه های اولیه که شیوع کروناویروس می تواند دم در ایندیانا و اوهایو تنسی و کنتاکی.

به اصطلاح رای مثبت و یا درصد آزمون اجرا هستند که مثبت به نظر می رسد افزایش در آن ایالات — یک نشانه اولیه که شیوع بدتر Fauci گفت. در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران را مقصر افزایش موارد در ایالات متحده آمریکا در افزایش تست یک رشد مثبت نرخ نمی تواند مقصر در افزایش تست.

"این یک یقین نشانه آن است که شما رو واقعا مراقب باشید" Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در مصاحبه ای با ABC "صبح به خیر آمریکا".

شیوع کروناویروس که پاره پاره از طریق جنوب به تازگی نشان داده شده است نشانه ای از کاهش متحده پس از تاخیر و یا نورد بازگشایی برنامه با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در ضمن Covid-19 نفر در حال رشد بیش از 10 ٪ در ایندیانا کنتاکی و تنسی که از روز شنبه در مقایسه با هفته پیش بر اساس یک هفت روز به طور متوسط.

کنتاکی و اوهایو علاوه بر این گزارش تعداد رکورد Covid-19 بستری شدن در بیمارستان جمعه بر هفت روز به طور متوسط با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه.

"این گروه در حال حاضر از ایالت ایندیانا و اوهایو, کنتاکی, تنسی و ویرجینیا فردا بعدی مجموعه ای از کشورهای که در آن ما قابل نگرانی ها در مورد افزایش تست مثبت نرخ ارز و افزایش تعداد موارد" کاخ سفید مشاور بهداشت دکتر دبورا Birx به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنتاکی روز یکشنبه پس از جلسه با رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear.

Birx هشدار داد که coronavirus آغاز شده است را نگه دارید در بیشتر مناطق روستایی نشانه آن است که مردم در حال آوردن این ویروس به جوامع خود پس از بازدید از شهرهای دیگر است. او گفت: وجود دارد آمده است که نیاز به در نظر گرفتن بسته شدن خود را بارها و کاهش داخل سالن اجتماعات به 10 نفر یا کمتر است.

"ما می توانید ببینید چه اتفاق می افتد در جنوب در حال حرکت شمال" Birx گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه پیشنهاد بیشتر متحده باید در نظر بازگشایی کسب و کار خود را به عنوان شیوع بیماری در نقاط کشور نشان می دهد نشانه هایی از کند.

"من واقعا معتقدم بسیاری از فرمانداران باید باز متحده که نیست باز" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول coronavirus جلسه از Bioprocess مرکز نوآوری در Fujifilm Diosynth بیوتکنولوژی در موریزویل کارولینای شمالی. "خواهیم دید چه اتفاقی می افتد با آنها."

Fauci ABC گفت که روز سه شنبه متحده باید به دنبال دستورالعمل کشوری که کاخ سفید coronavirus نیروی کار مندرج در اوایل سال جاری برای بازگشایی. این دستورالعمل نشان می دهد بازگشایی در هفته دو فاز به عنوان طولانی به عنوان موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش, در میان چیزهای دیگر.

"که واقعا استراتژی ملی. این توصیه که ساخته شده بود," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب