مغلوب ساختن پیشی جستن "بیشتر و بیشتر عصبانی در چین" بیش از Coronavirus گسترش

این می آید پس ما مقامات بهداشت هشدار داده بودند نه در "مجموع" کنترل بیماری همه گیر. (فایل)واشنگتن: رئیس جمهور

توسط ELEMENTORSITE در 11 تیر 1399
Trump 'More And More Angry At China' Over Coronavirus Spread

این می آید پس ما مقامات بهداشت هشدار داده بودند نه در "مجموع" کنترل بیماری همه گیر. (فایل)

واشنگتن:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال رشد بود "بیشتر و بیشتر عصبانی در چین" بیش از این گسترش از coronavirus به عنوان مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داده بودند نه در "مجموع" کنترل بیماری همه گیر.

"من به عنوان دیده بان این بیماری همه گیر گسترش چهره زشت خود را در سراسر جهان از جمله آسیب بسیار زیادی در آن انجام داده است به ایالات متحده آمریکا, من تبدیل شدن بیشتر و بیشتر عصبانی در چین" مغلوب ساختن پیشی جستن است.

جهانی و همه گیر است که تهمت و سرزنش در پکن تشدید کرده است در حال حاضر قوی, تنش بین دو کشور بیش مداوم تجارت جنگ است.

در میان موجی در ایالات متحده موارد به خصوص در جنوب و غرب و بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت: کنگره در اوایل روز شنبه که همه چیز بود "رفتن در جهت اشتباه است" و "به وضوح ما در مجموع کنترل در حال حاضر."

او همچنین هشدار داد که موارد می تواند بیش از دو برابر به 100000 نفر در هر روز اگر مقامات و عمومی موفق به برداشتن قدم برای سرکوب این بیماری همه گیر.

چین را متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاسی همه گیر برای منحرف کردن خود را از دست زدن به, بیماری, با, ایالات متحده آمریکا رنج می برند تا کنون بیشترین تعداد مرگ در هر کشور است.

مقامات ایالات متحده در ضمن باید خواست شفافیت بیشتر از چین است.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im