استون هنج خواهد Livestream آن انقلاب تابستانی جشن در ماه ژوئن -- در اینجا چگونه شما می توانید لحن در

هر تابستان در این طولانی ترین روز سال, هزاران نفر از مردم جمع آوری در انگلستان استون هنج بنای تاریخی است. آنها

توسط ELEMENTORSITE در 12 خرداد 1399

هر تابستان در این طولانی ترین روز سال, هزاران نفر از مردم جمع آوری در انگلستان استون هنج بنای تاریخی است. آنها می آیند برای گرفتن لحظه ای که خورشید بالا می رود از طریق apex از معروف ترین در جهان سنگ دایره اتفاق می افتد که در انقلاب تابستانی. متاسفانه در این سال استون هنج به روی عموم بسته است و سالانه جمع آوری شده است لغو شد. به جای این رویداد خواهد بود livestreamed در Facebook در ژوئن 20 توسط میراث انگلیسی.

و همچنین به عنوان یک جذاب تاریخی بنای تاریخی استون هنج بسیار تشریفاتی محل برای برخی از مردم است. در حالی که هیچ کس نمی داند دقیقا چه نوسنگی عصر بنای تاریخی در اصل ساخته شده برای آن فکر بسیاری شده اند به ماقبل تاریخ محل عبادت.

اگر چه استون هنج یک مکان مقدس برای druids و مدرن روز مشرکان نبود همیشه ممکن است به انقلاب تابستانی وجود دارد—حداقل از نظر قانونی نمی—آن را به عنوان اغلب به روی عموم بسته شده و تا اوایل 2000s.

صحبت کردن به زبان انگلیسی روزنامه مستقل استون هنج سایت نیکولا Tasker گفت: "ما باید مشورت به طور گسترده ای در مورد اینکه آیا ما می توانیم با خیال راحت اقدام و ما را از صمیم قلب دوست داشت به میزبان این رویداد طبق معمول, اما, متاسفانه, در پایان, ما احساس می کنیم ما هیچ چاره ای جز لغو شده است."

او افزود: "ما امیدواریم که که ما در جریان زندگی ارائه می دهد یک جایگزین فرصت برای مردم دور و نزدیک برای ارتباط با این مکان معنوی در یک زمان خاص از سال است. ما مشتاقانه منتظر استقبال از همه در سال آینده."

برای بسیاری از مردم این خواهد بود که یک ویرانگر از دست دادن. هنوز هم برای دیگران از جمله خود من این شانس را شاهد این رویداد حاضر یک فرصت منحصر به فرد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب