در اینجا برخی از مفید کار از خانه راهنمایی از یک ارتباط از راه دور نرم افزار

بر خلاف بسیاری از افراد که در حال حاضر از راه دور با توجه به کروناویروس گیر من مشغول به کار از خانه برای مدت ز

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

بر خلاف بسیاری از افراد که در حال حاضر از راه دور با توجه به کروناویروس گیر من مشغول به کار از خانه برای مدت زمان طولانی.

همانطور که در دو دهه.

بین شغل تمام وقت است که اجازه آن را (یکی از آنها راه بازگشت در سال 2000) و مستقل در حالی که من مطرح دو فرزند من واقعا قدردانی از مزایای که با آرایش — یکی از بزرگترین و قادر بودن به پوشیدن sweatpants هر روز اگر من آن را دوست دارم احساس.

در تمام جدیت من بخت خوب را از دست داده است بر من. هنوز هم وجود دارد چالش ها و ملاحظات است که کارگران و کارفرمایان خود را — که تازه به عرصه کار از راه دور ممکن است بخواهید به فکر می کنم در مورد, بر اساس سال های بسیاری از کار از خانه.

تام ورنر

نزدیک به 70 درصد از کارکنان هنوز کار از راه دور تمام یا بخشی از زمان به گفته های اخیر گالوپ نظرسنجی.

اگر شما در میان آنها شما احتمالا در حال حاضر شنیده می شود در مورد ارزش قرار گرفتن در فضای کار خود را به دور از حواس او را پرت به عنوان آنجا که ممکن است و مطمئن را می شکند. من می خواهم بگویم کسانی که همه چیز درست است. و از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه شرکت های مقابله با مسائل مانند آسیب های پایدار در حالی که کار از راه دور (در رابطه با جبران خسارت کارگران) و به طور کلی چگونه بهترین برای نظارت بر کارکنان' کار عادات و رفتارها در حالی که آنها در ساعت است.

در اینجا برخی از جنبه های دیگر از راه دور است که تجربه من به من می گوید کلیدی هستند که به عنوان کنترل از راه دور کار می شود بیشتر در بخش استاندارد زندگی برای یک تکه از نیروی کار است.

پول عامل

مطمئن شوید که شما لازم نیست که به رفت و آمد با ماشین یا حمل و نقل عمومی به محل کار و یا پرداخت هزینه برای پارکینگ و یا شاید حفظ یک حرفه ای کمد لباس. و شاید شما صرف کمتر در ناهار و قهوه یا تنقلات.

در همان زمان شما می توانید ببینید سایر هزینه ها افزایش یابد. استاندارد صورتحساب ابزار — خنک کننده آب — ممکن است تا به عنوان می تواند مواد غذایی دسترسی به اینترنت و لوازم اداری (به عنوان مثال پرینتر جوهر و قلم و کاغذ و.... بسته به کار شما).

برخی از کارفرمایان در حال فراهم کردن کارگران از راه دور با صفحه اصلی-دفتر "کمک هزینه" به طوری که کارکنان خود را می تواند به درستی راه اندازی یک محیط کاری بدون جای پای این لایحه است.

اگر شرکت شما انجام نمی دهد که شما یک کارمند تمام وقت, شما نمی توانید فدرال کسر مالیات این روزها برای کسانی که هزینه های اضافی. با تشکر از مالیات-قانون تغییرات در اثر از سال 2018 از طریق 2025 شما نمی توانید کسر آن unreimbursed هزینه های مربوط به کار در اظهارنامه مالیاتی فدرال خود را. یک تعداد انگشت شماری از کشورها این اجازه می دهد تا کسانی که واجد شرایط برای کسر مالیات دهندگان.

پیمانکاران مستقل از سوی دیگر می تواند کسر تمام هزینه های کاری هستند زیرا خود اشتغالی.

علاوه بر این توجه داشته باشید که اگر شما در حال حاضر در کار دولت های مختلف از جایی که شما استفاده می شود برای قرار دادن در ساعت را دارد و ممکن است دولت از مالیات و مسائل مربوط به مقابله با.

برنامه ریزی احتمالی

قدرت و/یا اتصال به اینترنت انجام دهید گاهی اوقات بیرون بروید. جایی که من زندگی می کنند یک یا دیگر احتمالا اتفاق می افتد هر چند ماه یا بیشتر. گاهی اوقات قطع برق به طول انجامید چند دقیقه دیگر زمان آن شده است ساعت.

بسته به وضعیت شما و چگونه شما به شدت تکیه بر اتصال به انجام کار خود را, آن را احتمالا عاقلانه به برنامه پشتیبان گیری.

برای مثال من پرداخت اضافی از طریق گوشی برنامه برای توانایی برای راه اندازی یک شخصی امن WiFi hotspot در آیفون من. و اگر این روش به خرابی و یا اگر قدرت بودند به بیرون رفتن برای زمان طولانی — من می توانم پیدا کردن برق و یا وای فای در جای دیگر.

بیشتر از امور مالی شخصی:
بازار سهام نمی تواند نشستن هنوز. چرا شما باید
به کجا برای دریافت اظهارنامه مالیاتی خود را به صورت رایگان انجام می شود
چگونه بدهی های پرداخت نشده به کار گرفته شده است هنگامی که یک شخص می میرد

از وجود من می تواند ورود به CNBC سیستم از طریق شرکت شبکه خصوصی مجازی یا VPN. که اساسا رمز گذاری هر گونه اطلاعات شما ارسال بر روی اینترنت از طریق وای فای عمومی. در غیر این صورت هکرها به طور بالقوه می تواند دسترسی به همه چیز شما انجام آنلاین.

خط پایین این است که تکنولوژی فوق العاده است هنگامی که آن را کار می کند و یک استرس عمده-القاء زمانی که آن را نمی کند — به ویژه هنگامی که شما لازم نیست که یک بخش آن راست پایین سالن به عنوان شما ممکن است در دفتر.

سلامت روانی خود را

آن را در زمان استرس هفته در یک بیماری همه گیر به من فشار بیش از لبه.

من در بر داشت من نیاز به برخی از زمان را بلافاصله به شارژ و سردبیران بزرگ بودند در مورد اعطای آن است.

بنابراین مطمئن شوید که به انجام همه چیز شما می دانید فکری برای شما خوب هستند — غذا خوردن سالم ورزش (و یا در غیر این صورت درگیر شدن در فعالیت بدنی به طور منظم) در نظر گرفتن زمان برای استراحت صرفنظر از غیر-الکترونیک-زمان و خارج شدن هوا تازه و یا آفتاب. حتی زمانی که شما فکر نمی کنم شما نیاز به.

ارگونومی

شما ممکن است قوز بیش از یک لپ تاپ به عنوان شما خواندن این. مدت طولانی است که می تواند یک تلفن.

اگر چه من فکر می کنم کار من فضایی است که در حال حاضر ارگونومی صحیح — بر اساس تحقیقات انجام دادم و در واقع من در هر عجیب و غریب درد — آن را همیشه اینگونه نبوده است.

قبل از من برای CNBC زمانی که من صرف 40 ساعت در هفته تا حد زیادی در مقابل از کامپیوتر من می خواهم به طور معمول روی زمین نشستن پشت خمیده در یک قوس به من تکیه گردن من نسبت به لپ تاپ من به من مستقل. و یا من می خواهم تكيه بر روی نیمکت.

بار دیگر من می خواهم حداقل نشستن در یک جدول اما من قوز بیش از لپ تاپ من زور زدن گردن من و باعث درد روزانه. هنگامی که من تنظیم شده به جایی که من کار می کرد و چگونه کار من فضا راه اندازی شد, درد گردن تبدیل به یک چیزی از گذشته.

من هیچ ارگونومی متخصص بنابراین من نمی خواهد سعی کنید به مشاوره خاص. اما خطر ابتلا به درد در بهترین و آسیب در بدترین واقعی است. بنابراین مطمئن شوید که شما تمام راه اندازی — صندلی شما نشسته در سطح صفحه نمایش کامپیوتر خود را که در آن ماوس خود را واقع شده است ، — ارگونومی صحیح برای جلوگیری از هر دو.

اشتراک CNBC در یوتیوب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب