این DIY حرکت را اجاره و یا اتاق خواب کوچک نگاه بزرگتر و گران تر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.دیوار-به-

توسط ELEMENTORSITE در 1 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

دیوار-به-دیوار اتاق خواب headboards نیست دقیقا ، یک جزء اصلی از بیشتر طراحی معاصر به خصوص در مهمان نوازی طراحان شروع به قرار دادن این در اتاق خواب و قبل از آنها شروع به ظاهر اجتماعی خود تغذیه. همه ناگهانی آن احساس می کند مانند این فوق العاده گسترده ای بالین وضعیت عزیزم از DIY اتاق خواب, صحنه, و دلیل خوب است. دیوار-به-دیوار headboards می تواند بسیار بودجه دوستانه استفاده کاملا استاندارد مواد—رنگ تخته سه لا و اثاثه یا لوازم داخلی پارچه پنبه حلاجی شده و قلاب برای آویزان و به طور کامل تبدیل اساسی فضاهای.

با شکوه است که لیست این واقعیت است که آن را کامل طراحی حرکت برای فضاهای کوچکتر و اجاره. در اینجا به همین دلیل: این نوع از بالین کم, گسترده, مشخصات معمولا دهانه تمام عرض بستر دیوار, فریب چشم به دیدن یک فضا به عنوان گسترده تر از آن را نگاه کنید در غیر این صورت. این همان توهم نوری است که اتفاق می افتد زمانی که شما رنگ خود را به سقف همان رنگ به عنوان دیوار خود را به نظر می رسد loftier (یا پوشیدن کفش های برهنه به کشیدن پاهای خود را... حتی زمانی که شما 5'3" صحبت از تجربه). همانطور که برای اجاره زاویه هر چیزی که شما می توانید به چیزی نگاه "سفارشی" یا "ساخته شده در" بلافاصله تبدیل به یک اتاق است که احساس می کند به طور موقت به چیزی است که به نظر می رسد دائم حتی هنگامی که نصب و راه اندازی بسیار قابل جابجایی است. حیله گری و دوستان نام این بازی است.

ایجاد یک دیوار به دیوار اتاق خواب بالین می توان به طرق مختلف انجام می شود بنابراین اجازه دهید نگاهی به چند نمونه.

من فکر کردم من می خواهم شروع با ساده ترین و ارزان ترین نسخه از یک دیوار به دیوار بالین: رنگ! این اتاق خواب در زمان این مفهوم یک گام بیشتر با اضافه کردن ساده و اندود گچ و سیمان به عنوان تر و تمیز اما یک اثر مشابه به دست آورد می تواند با برخی از نقاش نوار و اضافی رنگ رنگ. این استراتژی به شما اجازه می دهد چشم پوشی بالین کاملا و به طور جدی افزایش ساده فریم های تخت خواب. مطمئن شوید که به شمع روی بالش برای راحتی و پشتیبانی.

این روش کار می کند در کنتراست بالا—معنی اگر بقیه دیوار سفید هستند, شما می خواهید برای رفتن با اشباع بیشتر رنگ (حتی اگر آن را خنثی مانند این نیروی دریایی) به مطمئن شوید که خود را "بالین" می ایستد.

نقاشی دیوار-به-دیوار ترفند نیز کار می کند به بالا بردن ظریف بالین به عنوان دیده می شود در این اتاق خواب توسط طراح جولی رز. در DIY-سنگین اجاره فضا اضافه شده یک علامت تعجب به او در غیر این صورت خنثی پالت با استفاده از Farrow & Ball صبحانه اتاق سبز تمام راه را در امتداد دیوار تخت. او سپس نقاشی او baseboards که در همان رنگ. یک خط نازک سیاه و سفید بالا بالا تعریف پنل سبز به سادگی.

در اینجا یکی دیگر از دیوار-به-دیوار گزینه از طریق سبک توسط امیلی Henderson این زمان توسط طراح بردی Tolbert. اگر شما بوده ام در Instagram در هر زمان بین سال 2017 و در حال حاضر شما احتمالا دیده می شود این اتاق خواب (یا یک اتاق بود که با الهام از اتاق خواب خود را). آنچه به نظر می رسد گران قیمت و سفارشی ساخت در واقع فقط هر بشکه فوم پیچیده در مخمل. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد DIY روند در اینجا. اما که طاقچه بالا است که تقریبا به عنوان شیرین به عنوان بالین; این یک راه عالی برای اضافه کردن ذخیره سازی اضافی به یک فضای کوچکتر. بردی استفاده می شود خود را از لبه به تکیه هنر در جای بلند قرار دادن یک گیاه و پشته برخی از کتاب ها. طراحی این درمان می تواند گزینه خوبی است اگر شما لازم نیست اتاق را برای nightstands.

آن را نمی کند همه باید اثاثه یا لوازم داخلی ، این پرتاب شدن چوب نسخه از ماگنولیا ممکن است سختتر DIY (به ویژه به دلیل آن را مانند به نظر می رسد الکتریکی ساخته شده است به آن صورتی که سوئیچ نور است هر نشانه ای) اما اگر شما دستی با میز دیدم و نیازی به اجرای سیم کشی از طریق آن این کاملا شدنی است. دوباره لبه در اینجا این است که فوق العاده مفید اضافی سطح منطقه برای دکور متفرقه... هر چیزی واقعا!

سبک امیلی Bowser خود او تبدیل به پاینت اندازه اتاق خواب (برای املاک بروید ببینید befores اینجا... باور نکردنی!), و pièce de résistance است که در اطراف DIY بالین. در حالی که او صاحب خانه اش یک punchy زنگ و یا هر پررنگ رنگ مانند این است که یک نابغه راه برای اضافه کردن رنگ به یک اجاره که در آن شما ممکن است یک تن از نقاشی و یا کاغذ آزادی.

بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم ؟ آیا شما تیم دیوار-به-دیوار بالین DIY مانند این استعداد مردمی ؟ این که آیا شما به رنگ اثاثه یا لوازم داخلی و یا چوب واقعا وجود دارد هیچ قدم اشتباه وقتی که می آید به این طراحی اتاق خواب قدرت حرکت می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن