مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور اهداف سیاسی و تعصب در Twitter و Facebook با توجه به پیش نویس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به منظور بررسی قانونی است که به مدت طولانی محافظت Twitter, Facebook و الفبای گوگل از مسئول مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را با توجه به پیش نویس یک فرمان اجرایی و یک منبع آشنا با این وضعیت.

اخبار از سفارش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تعطیل کردن وب سایت ها او را متهم به خفقان محافظه کار صدای پس از اختلاف با توییتر پس از این شرکت تصمیم به برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی ادعاهای بی اساس تقلب در پست الکترونیکی-در رای گیری با یک هشدار باعث خوانندگان به واقعیت-بررسی پست.

سفارش پیش نویس یک کپی از آن دیده می شد رویترز می تواند تغییر قبل از آن نهایی شده است. گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را امضای یک فرمان اجرایی در شرکت رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این حکم اجرایی خواهد نیاز به کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) به پیشنهاد و روشن شدن قوانین و مقررات در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت یک قانون فدرال تا حد زیادی معافیت سیستم عامل آنلاین از مسئولیت حقوقی برای ماده کاربران خود ارسال. چنین تغییراتی می تواند افشای شرکت های فن آوری به بیشتر پرونده های حقوقی.

سفارش می پرسد FCC برای بررسی اینکه آیا عملیات مربوط به ویرایش محتوای رسانه های اجتماعی شرکت ها باید به طور بالقوه منجر به پلت فرم بخشش آن حمایت در بخش 230.

آن نیاز به آژانس به نگاهی که آیا یک پلت فرم رسانه های اجتماعی با استفاده از سیاست های فریبنده به متوسط, محتوا, و اگر آن سیاست های مغایر با آن شرایط استفاده از خدمات.

به منظور پیش نویس همچنین آمده است که کاخ سفید از استراتژی های دیجیتال را دوباره ایجاد یک ابزار برای کمک به شهروندان گزارش موارد سانسور آنلاین.

به نام کاخ سفید با تکنولوژی تعصب ابزار گزارش آن را جمع آوری شکایت از سانسور آنلاین و ارسال آنها به وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال (FTC).

آن نیاز به FTC و سپس به “در نظر گرفتن عمل” نگاه کنید به این که آیا شکایت نقض قانون توسعه گزارش توصیف چنین شکایت و گزارش در دسترس عموم است.

پیش نویس این منظور نیز نیاز به دادستان کل برای ایجاد یک گروه کاری از جمله دولت و وکلای مدافع عمومی است که به بررسی اجرای قوانین ایالتی که منع آنلاین سیستم عامل از درگیر شدن در ناعادلانه و فریبنده عمل می کند.

این گروه را نیز مانیتور و یا ایجاد watch-لیست کاربران بر اساس تعاملات خود را با محتوا و یا کاربران دیگر.

فدرال هزینه های تبلیغات آنلاین را نیز بررسی می شود توسط دولت ایالات متحده در سازمان برای اطمینان از هیچ سخنرانی محدودیت های مربوط به پلت فرم.

آن نیاز به سر هر یک از آژانس به گزارش یافته های آن را به مدیر دفتر مدیریت و بودجه ظرف مدت 30 روز از تاریخ این منظور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im