مغلوب ساختن پیشی جستن دختر تیفانی تظاهرات را کشتن در رسانه های اجتماعی

بسیاری از قدردانی تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن همبستگی با تظاهرات در برابر جورج فلوید را به قتلبرجستهمغلوب ساخ

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399
Donald Trump's Daughter Tiffany Protests Black Man's Killing On Social Media

بسیاری از قدردانی تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن همبستگی با تظاهرات در برابر جورج فلوید را به قتل

برجسته

  • مغلوب ساختن پیشی جستن جوانترین دختر تیفانی دارای پشتیبانی گسترده برای تظاهرات در آمریکا
  • تظاهرات فوران پس از جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت
  • بسیاری از خواست تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن به توضیح این تظاهرات به پدرش
دهلی نو:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جوانترین دختر تیفانی تمدید حمایت از او به تظاهرات گسترده در آمریکا علیه کشته شدن یک آفریقایی-آمریکایی در بازداشت پلیس.

قانون تحصیلات تکمیلی پیام آمد تنها چند ساعت پس از معترضان در واشنگتن دی سی شد و اشک با گاز کشته شده توسط پلیس در خارج از کاخ سفید به طوری که او را پدر می تواند ژست برای عکس در نزدیکی یک کلیسا آسیب دیده در طول جنگ داخلی شود. Mr تهمت بود به شدت مورد انتقاد قرار برای این حرکت.

بسیاری از خواست تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن به توضیح این تظاهرات به پدرش که عهد کرده است به سفارش ارتش سرکوب گسترده ناآرامی های مدنی آوردن ما.

روند فعلی محبوب در رسانه های اجتماعی است که از #blackoutTuesday است که در تلاش برای درخشش نور در خشونت پلیس و نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا. یک صفحه نمایش سیاه و سفید عکس به اشتراک گذاشته شده است در رسانه های اجتماعی برای حمایت از این روند و پس از انجام Ms مغلوب ساختن پیشی جستن, 26 در Instagram و توییتر. او زیر نویس آن را "به تنهایی ما می تواند دستیابی به طوری کمی با هم ما می توانیم بسیار است." - هلن کلر" با هشتگهای #blackoutTuesday #justiceforgeorgefloyd.

چند نفر قدردانی Ms مغلوب ساختن پیشی جستن همبستگی اما واکنش پس به زودی پس از.

مادر مارلا افرای و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همسر دوم نیز ارسال شده همان عکس سیاه و در همبستگی با تظاهرات.

اعتراضات پیاپی در آمریکا پس از جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت به عنوان یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. "من نمی توانم نفس بکشم" جورج فلوید نگه داشته گفت: حتی به عنوان پلیس نگه داشته و از او درخواست "دریافت کردن" قبل از او گذشت و تا به حال گرفته شده به بیمارستان. او به زودی پس از.

درک چوین که دیده می شد در انفجاری تصویری با فشار دادن زانو خود را به گردن یک دستبند جورج فلوید دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه روز جمعه گذشته.

صدها نفر از مغازه ها آسیب دیده اند و یک ایستگاه پلیس در آتش تا کنون در تظاهرات.

معترضان سرپیچی حکومت در سراسر ایالات متحده به عنوان رهبران درهم به بنیادی خشم بیش از نژادپرستی پلیس در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد انتقاد خود را بیش از استفاده از زور برای متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im