داو آتی گزاف گویی با 500 امتیاز به عنوان وال استریت تلاش می کند برای بازیابی از بدترین حالت آن بعد از ماه مارس

سهام ایالات متحده آتی تقویت جمعه یک روز پس از بدترین بازار افت از ماه مارس که از ترس یک تجدید حیات در coronavi

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399

سهام ایالات متحده آتی تقویت جمعه یک روز پس از بدترین بازار افت از ماه مارس که از ترس یک تجدید حیات در coronavirus موارد است.

میانگین صنعتی داو جونز آینده افزایش 478 امتیاز یا 2 درصد در روز جمعه. حرکت ضمنی باز دست آوردن حدود 520 امتیاز. S&P 500 آتی به دست آورد 1.6%. Nasdaq-100 آتی اضافه 1.4%.

سرمایه گذاران در روز جمعه رفت و حق بازگشت به این نقش که سرنوشت لولا در موفق بازگشایی اقتصاد است. کارناوال پارسیان شروع به پریدن کرد و 10% در premarket تجارت. هواپیمایی متحده با صعود 8 درصد. دیگر premarket برندگان شامل آجر و ملات و فروشندگان کول و شکاف. کسانی که سهام بودند ضربه بزرگ زمان در طول روز پنجشنبه فروش به سرمایه گذاران بازگشایی اقتصاد می تواند به تاخیر افتاد با موج دوم از موارد.

شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq در روز پنج شنبه همه ضبط شده خود را به یکی از بزرگترین روز ضرر و زیان از اواسط ماه مارس ارسال ضرر و زیان از حداقل 5 درصد است. پنج شنبه کاهش قرار داده و عمده به طور متوسط در سرعت خود را برای بزرگترین زیان هفتگی از ماه مارس 20, زمانی که همه آنها کاهش یافته و حداقل 12 درصد در میان گسترده اقتصادی خاموش شدن ناگهانی ناشی از این بیماری همه گیر.

حتی پس از جمعه صبح گزاف گویی مورگان استنلی مدیریت سرمایه گذاری اندرو Slimmon گفت: "با توجه به میزان تجمع این امر شوک من اگر ما تا به حال یک روز فروش و که در آن است."

"سهام است که در حال بالا بیشتر از پایین هنوز خطر در بالا بتا ارزش کوچک-کلاه سهام" Slimmon که یک مدیر ارشد و مدیر نمونه کارها در این شرکت گفت: CNBC "Squawk Box آسیا" صبح جمعه به وقت سنگاپور. "آنها هنوز برندگان بزرگ و من شک دارم که وجود دارد بیشتر به درد آمده کوتاه مدت قبل از بازار پاک کردن نوع از این بیش از حد حدس و گمان است که ما دیده ایم به تازگی."

وال استریت ترس سنج نشانه های وحشی تر معاملاتی پیش رو است. Cboe Volatility Index در روز پنج شنبه شروع به پریدن کرد به تجارت بالای 40 برای اولین بار پس از آوریل 4. VIX باقی مانده بالا صبح روز پنجشنبه بالاتر از 37.

پنج شنبه زیان پس از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد تعداد coronavirus موارد افزایش یافته است در ایالات آریزونا کارولینای جنوبی و تگزاس به عنوان آنها همچنان خود را بازگشایی روند. آریزونا موارد باید نزدیک به دو برابر شده پس از روز یادبود.

هنوز وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC Jim Cramer آمریکا نمی تواند خاموش کردن اقتصاد است.

به طور کلی بیش از 2 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا همراه با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر.

سهام شده بود پاره بالاتر قبل از این هفته به عنوان سرمایه گذاران را تشویق می کردند از چشم انداز اقتصاد دوره نقاهت به عنوان ایالات متحده و کشورهای برطرف قرنطینه اقدامات است.

"ما تا به حال مستقیم رفته تا بیش از 30 درصد بدون واقعی فروش, بنابراین شما با توجه به یک, و من فکر نمی کنم این بدترین چیز در جهان" گفت: JJ Kinahan رئیس استراتژیست بازار در TD Ameritrade. "همانطور که بیشتر کشورهای عقب بر گردیم به سوال می شود: آیا آنها رفتن به سطح شیب دار بالا به اندازه کافی سریع لطفا به دیوار و خیابان ؟ آنچه که شما شاهد آن خواهید بود برای انجام این کار است."

با وجود پنجشنبه فروش در S&P 500 و Dow باقی مانده بیش از 37 درصد بالا روزانه در سطح پایینی رسیده مارس 23. بسیاری از کسانی که دستاوردهای رانده سهام که سود از اقتصاد بازگشایی از جمله خطوط هوایی خطوط کروز و خرده فروشان.

"برخی از این سهام ممکن است بدست جلوتر از چوب اسکی روی خود گفت:" Kinahan. "هنگامی که شما دیدن برخی از شرکت های هواپیمایی که قیمت در سطح آنها قبل از این همه زمانی آغاز شد که آنها می گویند آنها در حال رفتن به انجام 60 درصد از کسب و کار خود را فقط معنی ندارد."

آمریکایی دلتا و ایران به پایان رسید و پنج جلسه را بیش از 20 درصد برای هر یک از این هفته در حالی که غرب از دست داده است 14%. بانک ها از جمله جی پی مورگان چیس سیتی گروپ ولز فارگو و بانک مرکزی آمریکا — که رسید در میان انتظارات از بهبود فعالیت های اقتصادی — در حال تمام کردن بیش از 12 درصد برای این هفته است.

ضریب اطمینان مصرف کننده داده ها همراه با آخرین متحده واردات و صادرات اعداد برای انتشار برنامه ریزی شده صبح جمعه.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب