مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او دیگر مصرف هیدروکسی کلروکین

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به خبرنگاران گفت که او حرکت کاخ سفید برای سفر

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به خبرنگاران گفت که او حرکت کاخ سفید برای سفر به میشیگان در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در ایالات متحده آمریکا 21 مه سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: "فقط به پایان رسید" با در نظر گرفتن یک هفته دو دوره از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین دارو او با شور و نشاط ترویج به عنوان یک پیشگیرانه و یا درمانی برای coronavirus حتی به عنوان شواهد شمع تا که این دارو ممکن است باعث بیش از آسیب خوب.

"به پایان رسید, به پایان رسید," او در مصاحبه ای گفته است که پخش سینکلر رادیو و تلویزیون در روز یکشنبه. "و من هنوز در اینجا."

رئیس جمهور بار دیگر در دفاع از تصمیم خود برای بحث در مورد اثبات نشده درمان در این مصاحبه در میان غذا و دارو هشدار در برابر استفاده از مواد مخدر برای COVID-19 خارج از بیمارستان تنظیمات زیرا از یک خطر جدی مشکلات قلبی است.

هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا است که اغلب مورد استفاده برای درمان لوپوس و روماتیسم بیماری است. وجود دارد هیچ درمان تایید شده برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

"من شنیده ام فوق العاده ای گزارش در مورد آن. من شنیده ام گزارش فوق العاده ای. بسیاری از مردم فکر می کنم آن جان خود را نجات داد. پزشکان آمده با گزارش. شما تا به حال یک مطالعه در فرانسه شما تا به حال یک مطالعه در ایتالیا بودند که باور نکردنی مطالعات" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عدم اذعان مطالعات گره خورده است که این دارو به خطر بیشتری از مرگ و یا کسانی که هیچ بهره مند شوند.همه در همه ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به او پیشنهاد کرد که می خواهم آن گرفته شده به دلیل دو کاخ سفید کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

"من اعتقاد دارم که در آن به اندازه کافی است که من در زمان یک برنامه چون من تا به حال دو نفر در کاخ سفید که آزمایش مثبت," او گفت:. "من فکر کردم شاید آن را یک چیز خوب را به یک برنامه است."

شده اند وجود دارد چند مطالعات به بررسی اثر هیدروکسی کلروکین در بيماران بیمار با COVID-19 که پیدا کرده اند این دارو بی اثر و یا مضر برای بیماران مبارزه با کروناویروس.

یک مطالعه در خارج از چین یافت می شود که خفيف تا متوسط COVID-19 که داده شدند هیدروکسی کلروکین و استاندارد برای مراقبت از COVID-19 شانس بدتر از آن داده شده در استاندارد مراقبت در حالی که محققان فرانسوی در مطالعه دیگری نشان داده است که درمان با هیدروکسی کلروکین نمی جلوگیری از پیشرفت این بیماری است. یک مطالعه در نیویورک بود که بودجه توسط موسسه ملی بهداشت و درمان هیچ عوارض جانبی و یا اثرات مفید دولت از هیدروکسی کلروکین در coronavirus بیماران. مطالعه دیگری در برزیل متوقف شد زود پس از بيماران توسعه یافته کشنده نامنظم بودن ضربان قلب.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در روز دوشنبه بود که تعلیق یک محاکمه هیدروکسی کلروکین در درمان COVID-19 با توجه به خطرات بالقوه.

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: هفته گذشته بود که او با در نظر گرفتن درمان اثبات نشده پس از مشورت با پزشک. او همچنین ادعا کرد بدون شواهدی وجود دارد که هزاران نفر از کارگران ضروری از جمله پزشکان و پرستاران شد مصرف این دارو برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های ناشی از کوروناویروس.

فشرده و سپس چرا او با استفاده از یک اثبات نشده درمانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "از آنجا که من فکر می کنم این خوب است. من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب