"زمان برای بازگشایی دهلی نو آماده برای زندگی با کروناویروس": Arvind Kejriwal

دهلی نو: دهلی نو "آماده برای بلند کردن مستند" وزیر Arvind Kejriwal, گفت, امروز, اعلام لیست خدمات و صنایع که دا

توسط ELEMENTORSITE در 14 اردیبهشت 1399
دهلی نو:

دهلی نو "آماده برای بلند کردن مستند" وزیر Arvind Kejriwal, گفت, امروز, اعلام لیست خدمات و صنایع که داده شده محدود به عنوان کمک های سراسر کشور مستند است به آن را وارد کنید مرحله سوم. "زمان آن رسیده است تا دوباره باز دهلی نو است. ما باید آماده برای زندگی با coronavirus" اعلام کرد که وزیر در یک کنفرانس مطبوعاتی در این شب ،

دهلی نو تا کنون دیده 4,122 موارد coronavirus از آنها 1256 بیماران بهبود 64 فوت کرده اند.

نشان می دهد یک حذف مرحله به مرحله این مستند به وزیر گفت: دهلی نو آماده است تا به سهولت محدودیت "در جاهای دیگر از مهار مناطق". دلیل او گفته است که دهلی نو "تهیه شده در شرایط از بیمارستان ها و کیت".

"ما نشان می دهد به اتحادیه دولت که همه مهار مناطق باید مهر و موم شده باقی می ماند. بقیه آنها می توانید شروع به تشریح به عنوان مناطق سبز. مغازه ها را می توان در یک فرد حتی بر اساس. حتی پس از بلند کردن کامل از مستند اگر چند مورد افزایش ما آماده رسیدگی به آن نیز" آقای Kejriwal به خبرنگاران گفت:.

دفاتر خصوصی آقای Kejriwal گفت: می توانید برای باز کردن اما تنها 33 درصد از نیروی کار خواهد شد مجاز است. بخش های مانند آن سخت افزار تولید کالاهای ضروری واحدهای تولیدی می تواند ادامه.

علاوه بر تجارت الکترونیکی فعالیت برای کالاهای ضروری آن خدمات و تماس با مراکز و انبارها و خصوصی خدمات امنیتی همچنین می توانید در ادامه او گفت:.

در حالی که بازار عمده مناطق مانند کننوقت محل و خان بازار باقی خواهد ماند و بسته مغازه ها وجود دارد ارائه خدمات ضروری می ماند و باز به وزیر گفت. لوازم التحریر فروشگاه مستقل و همسایگی مغازه ها و خطوط مسکونی مغازه ها برای هر دو ضروری و غیر ضروری خدمات می تواند باز باشد.

همچنین افراد خود اشتغال مانند تکنسین لوله کش و لوازم کمک می کند تا اجازه خواهد داشت برای شروع کار.

در حالی که حمل و نقل عمومی خواهد ماند, بسته, وسایل نقلیه خصوصی – چهار چرخ و دو چرخ – می تواند طبقه. چهار چرخ حمل می تواند دو نفر و یک راننده و تنها یک نفر بر روی دو چرخ.

مراسم عروسی اجازه خواهد داشت با 50 نفر در حضور, تشییع جنازه با 20 نفر.

با استناد به دلایل دولت تصمیمات آقای Kejriwal گفت: تبدیل تمام از دهلی نو به یک منطقه قرمز را افزایش می دهد "دو مشکلات بسیار بزرگ".

"اول -- وجود دارد از دست دادن شغل در میان توده ها. معامله گران و صنایع شده است بسیار تحت تاثیر قرار با بسته شدن مغازه ها. افرادی که مشاغل از دست رفته در حال خروج از شهر بود. بسیاری از می خواهید به ترک. دهلی نو نمی خواهد بود قادر به تحمل این کار را برای بیش از حد طولانی," او گفت:.

ثانیا به دلیل مستند دولت قادر به دریافت هر گونه درآمد. "چگونه ما پرداخت حقوق و دستمزد? چگونه دولت تابع ؟ هر سال در ماه آوریل ما استفاده می شود به حداقل 3,500 تومان کرور روپیه درآمد در این سال ما ساخته شده تنها 300 تومان کرور روپیه درآمد. ما نمی توانیم پرداخت حقوق, با این پول," او اضافه شده است.

یک دسته از کلید محدودیت در موسسات آموزشی حمل و نقل عمومی مراکز و بازارهای سینما در هتل ها رستوران ها سالن و سالنهای زیبایی, سالن ها و استخرهای شنا – اما در محل باقی بماند.

اماکن مذهبی بسته باقی خواهد ماند و ممنوعیت تجمعات مذهبی باقی خواهد ماند.

افراد بالاتر از سن 65 سال و زیر 10 زنان باردار و کسانی که با بیماری های مزمن مانند دیابت و فشار خون بالا نباید از بیرون رفتن از درب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن