مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: چین می خواهد او را به از دست دادن مجدد مسابقه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول یک جلسه در کاخ سفید در واشنگتن دی سی, ایالات متحده, روز چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است.

استفانی رینولدز | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد است که چین را از دست داده و coronavirus اثبات شده است که پکن “را انجام خواهد داد هر آنچه را که می تواند” را به او از دست دادن خود را از حضور در انتخابات مجدد در ماه نوامبر.

در مصاحبه با رادیو فردا در دفتر بیضی تهمت گفت که او به دنبال در گزینه های مختلف را از نظر عواقب چین بیش ویروس. “من می توانم در یک مقدار زیادی” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است آید تپه سرزنش در چین به صورت جهانی و همه گیر است که به کشته شدن حداقل از 60 ، 000 نفر در ایالات متحده با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن و پرتاب اقتصاد ایالات متحده به یک رکود عمیق قرار دادن در معرض خطر امید خود را برای چهار سال مدت است.

خواه رئیس جمهور اغلب متهم از اقدام اولیه به اندازه کافی برای آماده سازی ایالات متحده برای گسترش این ویروس گفت: او معتقد بود چین باید بیشتر فعال در اجازه دادن به جهان در مورد کوروناویروس خیلی زودتر.

پرسید که آیا او با توجه به استفاده از تعرفه ها و یا حتی بدهی write-offs برای چین تهمت نمی خواهد ارائه جزئیات.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می توانید انجام دهید,” او گفت:. “ما به دنبال چه اتفاقی افتاده است.”

“چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به من از دست دادن این مسابقه گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت که او معتقد است که پکن می خواهد خود را دموکراتیک حریف جو بایدن برای برنده شدن در این مسابقه به سهولت فشار تهمت قرار داده شده در چین بیش از تجارت و مسائل دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: کره جنوبی موافقت کرده است به پرداخت ایالات متحده پول بیشتر برای همکاری های دفاعی توافق اما نمی خواهد بیرون کشیده شده چقدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید