سهام مبارزه پس از 3 روز winning streak اما اپل رکورد بازدید بالا

سهام تلاش برای جهت باد در روز چهارشنبه پس از یک رالی بزرگ در جلسه قبلی که سوخت توسط یک باور در حال رشد در بدتر

توسط ELEMENTORSITE در 28 خرداد 1399

سهام تلاش برای جهت باد در روز چهارشنبه پس از یک رالی بزرگ در جلسه قبلی که سوخت توسط یک باور در حال رشد در بدترین حالت ممکن است برای بزرگترین اقتصاد جهان.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط کرد 78 امتیاز و یا 0.3% در فرار تجارت پس از افزایش بیش از 100 امتیاز در اوایل روز است. S&P 500 معامله 0.1% پایین تر پس از شروع جلسه با اندکی سود. شاخص Nasdaq Composite با عملکرد بهتری نسبت به افزایش 0.4% به عنوان اپل رکورد جدیدی را ثبت کرد

خطوط هوایی کروز اپراتورها و خرده فروشی — همه گروه ها است که بهره مندی از اقتصاد بازگشایی — تحت فشار بودند در روز چهارشنبه.

ایالات دلتا و خطوط هوایی آمریکا همه کاهش بیش از 3 درصد است. کارناوال نروژی کروز خط و رویال کارائیب تضعیف رقم 7.1% 7.8% و 8.4 درصد بود. Nordstrom با کاهش 3.3 درصدی و فاصله از دست 4.2%.

ایالات متحده سهام بسیج در روز سه شنبه با کمک یک دسته از صعودی, اخبار, از جمله یک پرش تاریخی در خرده فروشی. دولت ایالات متحده گزارش داد یک رکورد 17.7 درصد افزایش در فروش های خرده فروشی است.

"بازار مطمئن به نظر می رسد علاقه خوب و اخبار بد این روزها و اقدامات حمایتی مانند کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو باند خرید COV19 واکسن امید و خوش بینی در V-شکل اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن به نظر می رسد به گرفتن مقدار زیادی کشش بیشتری نسبت به افزایش COVID نرخ در جنوب و غرب گفت:" علامت گذاری نیوتن مدیریت در نیوتن مشاوران در توجه داشته باشید.

سهام نیز با کمک یک خبری بلومبرگ گزارش که برگ برنده دولت در حال آماده سازی یک نزدیکی $1 تریلیون زیرساخت لایحه. مثبت نتایج آزمایش نشان داد که دگزامتازون — به طور گسترده ای در دسترس به مواد مخدر می تواند کمک بدحال coronavirus بیماران که همچنین افزایش سهام. درمان گزارش کاهش Covid-19 مرگ و میر در بیماران بستری تا یک سوم.

"این سخت است برای نگه داشتن یک "خوبی پشتیبانی سهام بازار پایین" جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. "در برابر یک پس زمینه گسترده احتیاط پس از یک سویفت 7 درصد کاهش در روزهای اخیر بازار سهام شد و به طور همزمان بمباران توسط عمده ستون پشتیبانی می کند."

رئیس فدرال جروم پاول به شهادت قبل از مجلس در روز چهارشنبه. در مقابل کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه پاول هشدار داد از "عدم قطعیت قابل توجهی" در مورد بهبود اقتصادی اضافه کردن کسب و کارهای کوچک در معرض خطر هستند پس از همه گیر.

در همین حال نگرانی ها در مورد کوروناویروس ماندند. گزارش های متعدد گفت: پکن را تعطیل, همه مدارس در میان یک تجدید حیات در coronavirus موارد است. در ایالات متحده بیش از 2.1 میلیون نفر تایید شده اند با کشورهایی مانند آریزونا و تگزاس گزارش سنبله در موارد.

"نگرش بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد که آنها در حال انجام با کروناویروس اما coronavirus انجام شده است نه با ما" مارک Odo, نمونه کارها, مدیر قو جهانی سرمایه گذاری گفت: CNBC. "این اجرای بزرگ در بازار شد مبتنی بر رفتن همه چیز را راست و بازگشت به حالت عادی در مدت زمانی کوتاه. اما منطقه ای خوشه در عفونت های چالش برانگیز است که خوش بینی."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن