مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بازگرداندن برخی که بودجه پس از انتقاد گسترده اما هیچ تصمیم نهایی ساخته شده و در عین حال

Dr. Anthony Fauci (R) مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, به نظر می رسد به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده

توسط ELEMENTORSITE در 27 اردیبهشت 1399

Dr. Anthony Fauci (R) مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, به نظر می رسد به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه اظهارات در مورد کوروناویروس واکسن توسعه در باغ گل رز کاخ سفید در مارس 15 سال 2020 در واشنگتن, DC.

درو Angerer | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صبح روز شنبه که او با توجه به بازگرداندن برخی از کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی پس از کاخ سفید مسدود آمریکا کمک به آژانس بین المللی ماه گذشته با وجود انتقاد گسترده از رهبران جهانی و دموکرات ها در کنگره که با مشاهده این حرکت به عنوان خطرناک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت در توییتر پست پرداخت می تواند 10 ٪ از آنچه که ایالات متحده در طول تاریخ پرداخت بین المللی بهداشت سازمان "مطابق بسیار پایین چین پرداخت." او گفت: هیچ تصمیم نهایی گرفته نشده و بودجه در حال حاضر هنوز هم یخ زده.

آمریکا به قطع کمک های مالی به این که در ماه آوریل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این سازمان ساخته شده خطا است که "باعث مرگ بسیار" در میان Covid-19 بیماری همه گیر. او گفت: در یک بررسی که اقدامات خواهد بود انجام شده و این که "یکی از خطرناک ترین و پر هزینه تصمیم گیری از چه کسی" بود و مخالفت خود را با سفر به محدودیت های او قرار داده شده در چین و دیگر کشورهای در شروع شیوع.

چه کسی خواسته است تا کشورهای دیگر برای پر کردن در تامین مالی شکاف سمت چپ توسط آمریکا را تعلیق کمک های مالی به منظور کمک به حمایت از آن پاسخ به همه گیر.

"ایالات متحده آمریکا بوده است دیرینه و سخاوتمندانه دوست به که و ما امیدواریم که آن را ادامه خواهد داد به طوری که" مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود بودجه. "ما تاسف از تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده به منظور نگه داشتن در بودجه به سازمان بهداشت جهانی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برداشت منابع مالی به این که درو گسترده انتقاد از رهبران جهانی. سازمان ملل متحد' دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت که "زمان" را به قطع کمک های مالی به عنوان چهره جهان یک بیماری همه گیر.

آلمان وزیر خارجه Heiko Maas گفت: در توییتر نوشته است که "سرزنش کمک نمی کند. این ویروس می داند هیچ مرزهای" و که بود که در حال حاضر مبتلا به مسائل مالی. اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell گفت که او "عمیقا ابراز تاسف" آمریکا تصمیم به توقف کمک های مالی.

در ایالات متحده آمریکا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به قطع بودجه را مهار واکنش جهانی به کوروناویروس. آنها همچنین به چالش قانونی بودن این تصمیم با این استدلال که تهمت دور نمی تواند پول در حال حاضر اختصاص کنگره تحت آن قانون اساسی قدرت. کنگره را کنار بگذارند $122 میلیون دلار برای کسی که در سال مالی سال 2020 است.

"این تصمیم خطرناک و غیر قانونی خواهد بود به سرعت به چالش کشیده" مجلس نانسی پلوسی در بیانیه ای گفت در مورد تهمت تصمیم به توقف کمک های مالی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن