تهدید و تحریم بیش از هنگ کنگ است که "منطق" از راهزنان' مقام چینی می گوید

یک بارج نمایش عبارت 'جشن امنیت ملی قانون' در ویکتوریا هاربر در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 در هنگ کنگ است.آنتونی کو

توسط ELEMENTORSITE در 11 تیر 1399

یک بارج نمایش عبارت 'جشن امنیت ملی قانون' در ویکتوریا هاربر در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 در هنگ کنگ است.

آنتونی کوان | گتی ایماژ

پکن — به عنوان تنش های سیاسی افزایش بیش از دولت مرکزی رشد گرفتن در هنگ کنگ یک مقام چینی به تصویر کشیده شده بین المللی انتقاد غیر منطقی.

"برخی از کشورهای ما را تهدید و تحریم. من می خواهم بگویم این است که منطق راهزنان گفت:" ژانگ Xiaoming اجرایی معاون هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر شورای دولتی چین بالای اجرایی. او صحبت کردن از طریق رسمی به زبان انگلیسی و ترجمه او ماندارین-زبان بیانات در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

اواخر روز سه شنبه حزب کمونیست تحت کنترل دولت چین نشان داد جزئیات در یک بحث جدید هنگ کنگ امنیت ملی قانون که همچنین در اثر است که شب. در حالی که پکن می بیند این قانون به عنوان یک اندازه گیری برای محافظت از چین امنیت منتقدان می گویند این قانون را تضعیف آزادی های دموکراتیک در نیمه خودمختار منطقه را ساخته اند که آن را جذاب برای کسب و کار خارجی.

در روز قبل از اینکه این قانون تصویب شد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار پکن با اطلاعیه ای از اعمال محدودیت صدور روادید برای مقامات چینی برای "تضعیف دلار هنگ کنگ درجه بالایی از خودمختاری" و محدود کردن دفاع صادرات و دسترسی به محصولات با فن آوری. اتحادیه اروپا نیز با انتقاد چین بلوک برترین منبع برای واردات بیش از امنیت ملی قانون است.

"آنچه که ما باید حاوی یک قانون برای امنیت ملی در یک منطقه اداری چین" ژانگ گفت و تاکید کرد که این قانون بخشی از این کشور در امور داخلی. "بلند رفته اند روز هنگامی که ما چین را به طول می کشد نشانه از دیگران است."

هنگ کنگ یک منطقه ویژه اداری چین اداره تحت "یک کشور دو سیستم" اصل است که کمک های مالی شهر آزادی که دیگر شهرستانها چینی ندارد. تحت این نظام این شهرستان حقوقی و سیستم اقتصادی تا حد زیادی جدا از کسانی که از سرزمین اصلی است.

ایالات متحده هنوز به نام هدفمند مقامات. چین در پاسخ با اعلام مبهم محدودیت های خاص خود را در "ایالات متحده در افراد مبتلا فاحش انجام در هنگ کنگ-مسائل مربوط به."

ژانگ گفت: قانون جدید نمی خواهد تحت تاثیر منفی قرار هنگ کنگ مالی و اقتصادی توسعه است. وی با اشاره به سرمایه اولیه خروج و خروج از منطقه که این شهرستان تحویل داده شد از انگلستان به پکن با بیش از دو دهه پیش. ژانگ استدلال کرد که زمان را دوباره نشان می دهد ارزش از قانون است.

"این قانون خواهد بود یک نقطه عطف قرار داده و هنگ کنگ برگشت در مسیر توسعه" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن