این Stackable مجموعه ای از بنفش, سازمان, سازماندهی, یخچال خود را برای $30

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بیایید آن

توسط ELEMENTORSITE در 7 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بیایید آن روبرو هستند: به عنوان شیک و سازماندهی آنها را به عنوان خود را در یخچال نگاه اکریلیک, ظروف ذخیره سازی را می توان گران. خبر خوب: ما کمی حفر و فوق العاده شیک ست از پاک کردن یخچال سطل که نمی خواهد به شما هزینه یک دست و پا.

این مجموعه از شش Greenco یخچال سطل همه چیز شما نیاز به ساده کردن داخل یخچال و فریزر خود را در سبک—برای کمتر از 30 دلار است. متشکل از غیر سمی کلر-و-BPA-free پلاستیک این sextet از مشاهده از طریق ذخیره سازی ظروف ویژگی ها:

طراحی شده برای به حداکثر رساندن هر منطقه از آشپزخانه خود را از یخچال خود را به کابینت های خود را در این ادراک سطل را نشکن و سرما مقاوم در برابر درجه حرارت تا آنها نیز امن برای استفاده داخل فریزر خود را. آنها همچنین goofproof برای تمیز کردن. به سادگی آنها را بشویید با آب و صابون شستشو دهید و اجازه دهید آنها را خشک یک شبه. فقط نمی چسبد و آنها را در ماشین ظرفشویی و یا مایکروویو برای این موضوع—از آنجا که آنها در پیچ و تاب زمانی که در معرض گرما.

آنها همچنین stackable بنابراین شما می توانید ترتیب آنها را به صورت عمودی به آزاد کردن فضای ذخیره سازی اضافی در داخل یخچال و یا برای ایجاد یک سفارشی شربت خانه نمایش. حتی بهتر از هر بن دارای ساخته شده است در آسان گرفتن دستگیره بنابراین شما می توانید حرکت آنها را از یخچال به فریزر آشپزخانه و یا یکی از اسلاید زمانی که انباشته را با سهولت.

این براق سطل شگفت آور همه کاره ، در تایید نقد و بررسی مجموعه آمازون مشتری S. Lee ارائه این باهوش هک: "نکته: من در حال حاضر دو تخم مرغ دارندگان بنابراین من قرار دادن این یکی در بالای یخچال نگه دارید من رم گوجه فرنگی در آن! آنها تازه ماندن برای یک مدت طولانی از آنجا که آنها از هم جدا شده و نمی squished."

خط پایین: این مغرور ست خود را حفظ خواهد کرد یخچال خوب و مرتب برای کسری از آنچه که آن را هزینه برای خرید اکریلیک سطل به صورت جداگانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب