این مبل Repurposes پیر Balenciaga لباس به عنوان چاشنی

شما شنیده ام از کت پف کننده ساخته شده از بطری های آب. اما وجود دارد راه های دیگر برای بازیافت و repurpose مواد

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399

شما شنیده ام از کت پف کننده ساخته شده از بطری های آب. اما وجود دارد راه های دیگر برای بازیافت و repurpose مواد به اشیاء جدید, مثل, مثلا, چاشنی یک نیمکت با طراح لباس.

همکاری بین Balenciaga و هنرمند هری Nuriev بنیانگذار کرازبی Studios, مبل, ویژگی های یک شفاف وینیل خارجی پر شده با Balenciaga لباس. آن را در اصل برای طراحی میامی در دسامبر 2019.

انتشار Balenciaga, توضیح می دهد, قطعه ای از آثار هنری کاربردی "reimagines مبل — مرکز بسیاری از خانه — به عنوان مثال از سازگار با محیط زیست آگاهانه طراحی نسل از پوشاک و سایر مواد دیگر زندگی است.

"مستطیلی مبل — با الهام از نمونه overstuffed recliners — وبهلسترد است با آسیب دیده و یا در غیر این صورت unsellable لباس و کاهش از منسوخ سهام Balenciaga, لباس روکشی با تکه تکه شفاف وینیل. الگوهای کاهش و برچسب ها در چاشنی ها مشخص Balenciaga, ترکیبی از فصل گذشته و ایده است."

مبل — که شبح Nuriev گفت: رواج الهام گرفته شده بود یکی در خانه دوران کودکی خود را در اواخر'90s در اوایل 2000s روسیه است — پر شده با "آسیب دیده و یا در غیر این صورت unsellable لباس و کاهش" از Balenciaga و روکشی در شفاف وینیل. با توجه به dezeen از وینیل است و بیشتر به طور خاص نوارهای فیلم مواد است که در تجزیه های زیستی در طول زمان است.

مد نام تجاری می گوید: قطعه "در نظر گرفته شده برای تشویق شیوه های پایدار در طراحی و در جای دیگر [...و] نشان دهنده Balenciaga را به رسمیت شناختن مسئولیت طراحان باید برای متعادل اثرات زیست محیطی خود و تعهد به اجرای برنامه هایی که upcycle زباله و کمک به چرخه اقتصاد است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im