شل سهام پایین بیش از 16 درصد رشد درآمد ثابت مانده با وجود همه گیر

شل Technologies, Inc. لوگو دیده می شود در پشت "دختر بی باک" مجسمه در خارج از بازار بورس نیویورک (NYSE) در طول

توسط ELEMENTORSITE در 16 خرداد 1399

شل Technologies, Inc. لوگو دیده می شود در پشت "دختر بی باک" مجسمه در خارج از بازار بورس نیویورک (NYSE) در طول این شرکت IPO در نیویورک, ایالات متحده 20 ژوئن 2019.

برندان McDermid | ایسنا

شل کردن سهام سقوط کرد تا آنجا که 17 درصد در گسترش تجارت در روز پنج شنبه پس از شرکت در گزارش ثابت رشد درآمد در طول سه ماهه آورده است که مشتریان بیشتر به عنوان سازمان به دنبال حفظ ارتباطات با همه ماندن از راه دور در طول coronavirus بیماری همه گیر. هنوز هم این شرکت موفق به ارائه نوعی از فوران چاه نفت است که تصویری-خدمات تلفن زوم آیا قبلا در این هفته است.

در اینجا کلید اعداد:

  • درآمد: از دست دادن 2 سنت به ازای هر سهم تعدیل
  • درآمد: $201.7 میلیون

تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv انتظار داشتند یک تنظیم از دست دادن 6 سنت در هر سهم در $188.1 میلیون درآمد. مقایسه برآوردهای تحلیلگران با نتایج است نه لزوما ساده با توجه به غیر قابل پیش بینی اثرات این بیماری همه گیر در طول سه ماهه.

به عنوان فعالیت در شل تیم نرم افزار ارتباطات با افزايش ادارات و مدارس بسته به کاهش گسترش coronavirus درآمد این شرکت رشد 50% در سه ماهه به پایان رسید که در روز 30 آوریل با توجه به بیانیه ای. رشد درآمد بود 49 درصد در سه ماه قبل. که به سختی حرکت می کند از رشد 49 درصد در سه ماهه قبلی است. در روز سه شنبه زوم گزارش 169% رشد درآمد بیش از آنچه که تحلیلگران انتظار داشتند و بیش از دو برابر درآمد خود را هدایت. شل در ضمن نام برای یک سال تنظیم از دست دادن خواهد بود که 2 سنت کمتر از آنچه قبلا پیش بینی شده است.

شل ندادند جدید روزانه کاربر فعال تعداد در روز پنج شنبه. اما در ماه مارس مدیر عامل استوارت باترفیلد ارسال شده یک سری از توییت, نشان دادن چقدر شل استفاده شد چیدن. او گفت که این شرکت برنامه 12.5 میلیون متصل به طور همزمان کاربران در 25 مارس تا از 10 میلیون در مارس 10.

این شرکت گفت که اضافه شدن یک رکورد از 12 ، 000 مشتریان پرداخت می شود در سه ماهه. در دو قبل از چهارم آن اضافه شده حدود 5000 مشتریان جدید است. شل بالا رقیب مایکروسافت تیم خدمات نیز گسترش یافت و در ماه های اخیر.

صورت مالی سه ماهه دوم, شل است و پیش بینی یک تنظیم از دست دادن 4 سنت افزایش به 3 سنت در هر سهم و $206 میلیون دلار 209 میلیون دلار درآمد. تحلیلگران بررسی Refinitiv شده بود انتظار 6 سنت در تنظیم از دست دادن هر سهم در $199.8 میلیون دلار درآمد برای آن دوره است.

برای کامل 2021 سال مالی شل است خواستار کاهش 19 سنت تا 17 سنت سنت در هر سهم بر اساس تنظیم و $855 میلیون به $870 میلیون درآمد. اجماع در میان تحلیلگران بررسی Refinitiv یک تنظیم از دست دادن 20 سنت در هر سهم $860.3 میلیون درآمد. قبلا شل به نام به حال برای تنظیم از دست دادن از 21 سنت افزایش به 19 سنت در $842 میلیون دلار 862 میلیون دلار درآمد.

این شرکت انصراف خود را راهنمایی برای محاسبه بیلینگز و یا درآمد به علاوه تغییر در معوق درآمد برای سال مالی.

به استثنای پس از ساعت حرکت شل سهام تا حدود 70 ٪ از زمان آغاز سال است.

مدیران خواهد شد بحث در مورد نتایج و تحلیل گران در یک کنفرانس تلفنی برنامه ریزی برای 5 p. m. به وقت شرق.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تماشا کنید: گزینه های معامله گران شرط بندی بر روی شل به کار راه خود را بالاتر پس از درآمدtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن