این بازسازی بروکلین آپارتمان زرق و برق دار ترین DIY کاشی آشپزخانه کف

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: دیانا Farberov شوهر من و ما توله سگ نوعی سگ پشمالوی باهوش Cleo
محل سکونت: بروکلین — نیویورک سیتی, نیویورک
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: 750 فوت مربع
سال زندگی در: 5 سال متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من و همسرم از ما به اشتراک گذاری یک اتاق خواب خانه در جنوب بروکلین. او به اندازه کافی خوش شانس به رشد در محله و خریداری این گوشه ای آپارتمان پنج سال به عقب. من در کار طراحی داخلی و او در زمینه مهندسی و dabbles در خانه ، پس ما جزئی آسانسور چهره (در درجه اول به آشپزخانه) قبل از حرکت در.

ما مقدار زیادی از کار خودمان و آلن ساخته شده است یک تعداد انگشت شماری از قطعات مبلمان خود را. ما هوشمند در مورد مناطق که در آن ما سرمایه گذاری پول به انتها ضروری قطعات و جفت آنها را با اشیاء عتیقه و موارد بیشتر مقرون به صرفه برای ایجاد یک کنتراست خوب.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: گرم و بی انتها دنج و کاربردی بی تکلف است.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق خواب ما واقعی است پناهگاه فضا. این همه آغاز شده و با کامل سایه ای از آبی که ما انتخاب برای دیوارهای شهری بتونه از Behr. این واقعا بی طرف احساس می کنید در حالی که با اضافه کردن عمق و coziness به دیوار و جلب نور از ویندوز ما در زیباترین راه—گاهی اوقات مجاور دیوار نگاه کاملا متفاوت به دلیل زاویه و نور را در رنگ. جالب اینجاست که ما در هر دو حال همان IKEA پلت فرم بستر در پدر و مادر ما در خانه هنگامی که ما تصمیم به حرکت در با هم, ما نمادین اولیه ایجاد این اتحادیه به معنای واقعی کلمه انباشته تخت ما برای ذخیره سازی های اضافی. بلند بژ پرده های کتانی اضافه کردن یک تب و تاب بودن نرم از ویندوز و مخملی chaise و سفید صندلی پر از بقیه از اتاق اضافی سالن صندلی. در طول قرنطینه آن را دو برابر به عنوان “دفتر”!

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ Urban Outfitters, دارای یک صفحه اصلی بخش با چیزی برای طعم و مزه همه در یک نقطه قیمت می باشد. ما تعدادی از اقلام از UO خانه در آپارتمان ما از جمله چندین روشنایی اما اخیرا من خرید این منحصر به فرد خیزران گلدان و آبی/سبز ذخیره سازی ظرف به عنوان کمی اشیاء تزئینی.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ نترس به ترکیب و مطابقت. خرید قطعات است که شما را دوست دارم و کاربردی جمع آوری سوغاتی هنگامی که شما مسافرت و مانند گلدان و هنر است. تمرکز کمتر بر روی اتصالات به یکی از متمایز طراحی سبک و به جای در نظر گرفتن پالت و تن به اطمینان حاصل شود اشیاء به خوبی کار می کنند با هم در یک فضا. تنظیم مجدد! اگر شما در یک فضا برای یک مدت طولانی زندگی می کنند با یک تنظیم برای چند سال و سپس حرکت همه چیز در اطراف. این باعث می شود شما درک خود را از یک نام تجاری جدید زاویه و هر چیزی هزینه نمی کند به انجام این کار!

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im