"شواهد زیادی" ویروس آمد از ووهان آزمایشگاه: وزیر خارجه آمریکا

Pompeo کاهش یافته است می گویند که آیا او فکر کرد که این ویروس شده بود عمدا منتشر شد (فایل)واشنگتن: وزیر خارجه

توسط ELEMENTORSITE در 14 اردیبهشت 1399
'Enormous Evidence' Virus Came From Wuhan Lab: US Secretary Of State

Pompeo کاهش یافته است می گویند که آیا او فکر کرد که این ویروس شده بود عمدا منتشر شد (فایل)

واشنگتن:

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز یکشنبه گفت که "شواهد زیادی" که این بیماری همه گیر کوروناویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان چین.

"عظیم وجود دارد شواهدی وجود دارد که این است که در آن شروع به او گفت:" در ABC "این هفته است."

اما در حالی که بسیار مهم چین را از دست داده و این موضوع Pompeo کاهش یافته است می گویند که آیا او فکر کرد که این ویروس شده بود عمدا منتشر شد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور فزاینده مهم از نقش چین در گیر نیز آلوده کرده است که نزدیک به 3.5 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 240,000 در سراسر جهان است.

او اصرار داشت که پکن بی پروا پنهان اطلاعات مهم در مورد شیوع و خواستار آن شدند که پکن برگزار می شود "پاسخگو باشد."

گزارش های خبری می گویند تهمت است و وظیفه ما جاسوسان برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ریشه های این ویروس در اولین مقصر در ووهان بازار فروش حیوانات عجیب و غریب مانند خفاش اما در حال حاضر فکر کردم احتمالا باید از یک ویروس آزمایشگاه تحقیقاتی در این نزدیکی هست.

Pompeo, یک مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی ABC گفت که او موافقت کرد با یک بیانیه پنج شنبه از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده که در آن موافقت "با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی است."

اما او رفت و بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در استناد به "مهم" و "عظیم" شواهدی وجود دارد که این ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه.

"من فکر می کنم تمام جهان می توانید ببینید در حال حاضر به یاد داشته باشید چین دارای سابقه آلوده جهان و در حال اجرا عام آزمایشگاه" Pompeo گفت.

او گفت: اوایل چینی تلاش برای تطهیر coronavirus به مبلغ "یک کلاسیک کمونیستی دروغ تلاش است. که ایجاد خطر عظیمی."

"رئیس جمهور تهمت بسیار روشن است: ما نگه کسانی که مسئول و پاسخگو باشد."

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب