این قاب عکس به شما اجازه می دانم زمانی که بورس شما این است که فکر کردن در مورد شما

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن را در حال حاضر راحت تر از همیشه برای دریافت در تماس با یک فاصله ، با تشکر از ویدئو چت در سیستم عامل های مانند زوم Google Hangouts و FaceTime, ما می توانیم دوباره به هم متصل با ما بگیرید و یاد دهید و احساس می کنم که ما در حال نشستن در همان اتاق به عنوان آنها را. و حتی عکسبرداری سریع “فکر تو” متن خود را نشان می دهد دور از دوستان که شما مراقبت. اما غیر معمول کالاهای فکر یک راه منحصر به فرد برای نشان دادن افراد خود را که آنها در ذهن خود را.

هدیه بازار سایت در حال حاضر ارائه “راه دور, دوستی, قاب” که نور تا زمانی که دوست شما در حال فکر کردن در مورد شما. به جای استاندارد حرارتی قاب میزبان یک عکس از انتخاب شما در شفاف شیشه ای که چراغ ها و تغییر رنگ زمانی که آن “همسر” لمس است یا در سراسر شهر و یا در سراسر کشور. هر فریم متصل به آن مربوطه و WiFi و سیستم قاب می تواند برنامه ریزی برای مطابقت با یک دیگر و یا یک گروه کامل از قاب.

درست مثل نادر کالا’ فاصله دوستی لامپ و قاب عکس می آید با یک “Filimin پل” که متصل به روتر اینترنت و یک پریز برق. به سادگی پلاگین در پل و قاب عکس است که خوب به آن بروید و ارسال سیگنال به دوست شما مهم نیست چقدر دور هستند.

هر قاب مونتاژ محلی در ایالات متحده طراحی شد و توسط برق و کامپیوتر مهندس جان هریسون و همسرش ونسا واندن استاد ویولن در دانشگاه ایالتی ویچیتا که همچنین توسعه برنامه های تلفن همراه برای کودکان و نوجوانان است که آنها را میآموزد که چگونه برای مدیریت و بیان احساسات خود را.

با یک لمس ساده شما می توانید بگویید آنهایی که شما را دوست دارم که آنها در ذهن خود را که به خصوص آرامش در طول این نامشخص زمان. یک قاب به فروش می رساند برای $99 و یک مجموعه ای از دو به فروش می رساند برای $198.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im