وزیر "کسانی که غارت ملت" پاسخ به راهول گاندی در راه آهن

"تنها کسانی که غارت این کشور می تواند توصیف به عنوان یارانه سود": Piyush Goyal گفت:دهلی نو: راه آهن وزیر Piyus

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399
Piyush Goyal's 'Those Who Looted Nation' Reply To Rahul Gandhi On Railways

"تنها کسانی که غارت این کشور می تواند توصیف به عنوان یارانه سود": Piyush Goyal گفت:

دهلی نو:

راه آهن وزیر Piyush Goyal آمریکا در کنگره در روز شنبه پس از راهول گاندی متهم به راه آهن ساخت سود از طریق Shramik قطار ادعا که تنها کسانی که "غارت" در این کشور می توانید تماس بگیرید و یارانه سود.

"تنها کسانی که غارت این کشور می تواند توصیف به عنوان یارانه سود. راه آهن صرف پول بیشتر در حال اجرا Shramik قطار از آن دریافت شده از دولت های ایالتی. مردم در حال حاضر درخواست آنچه اتفاق افتاده است به سونیا جی, وعده پرداخت پول برای مردم بلیط" آقای Goyal توییتی.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی بود گفت: در نیجریه است که حزب او خواهد پرداخت هزینه برای بلیط Shramik مسافران قطار پس از گزارش آمده است که آنها عمدتا فقیر مهاجران ساخته شد به پرداخت هزینه برای سفر خود را.

روز شنبه, کنگره رهبر Rahul Gandhi دولت را متهم به بهره گیری ساخت سود در طول coronavirus ناشی از مستند زمانی که مردم دچار مشکل بودند.

"ابرها هستند از بیماری و مردم دچار مشکل هستند اما به دنبال سود -- این ضد مردم و دولت تبدیل شده است یک فاجعه به سود و درآمد است," او گفت: در یک صدای جیر جیر در, Hindi tagging یک گزارش جدید.

راه آهن صرف Rs 2,142 کرور در حال اجرا Shramik قطار ویژه به دست آورده اما یک درآمد فقط 429 تومان کرور روپیه داده های رسمی نشان داد.

داده های دریافت شده از طریق یک RTI نرم افزار ثبت شده توسط فعال آجی بوز نشان می دهد که راه آهن به دست آورده 428 تومان کرور روپیه تا ژوئن 29, زمانی که بسیاری از 4,615 قطار تا به حال اجرا شده است.

علاوه بر این, آن را به دست آورده اطراف تومان 1 کرور در حال اجرا 13 قطار در ماه جولای.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن