چگونه تو…. از کودکی.

برای استارت این گچ کابین نشسته در بالای یک تپه در هیچ یک دیگر از موهاوی ارائه دیدگاه های فراگیر در تمام جهات. آن را نیز دور در یک شهر در کنار پارک ملی درخت یوشع و اتفاق می افتد به یک درایو سریع از اواسط قرن مدرن و جلال از پالم اسپرینگز و Coachella Valley.

گذشته از خیره کننده آن محل کلبه می درخشد در داخل و خارج. یک آشپزخانه با درخشان جدید از لوازم هندسی backsplash و یک خانه رعیتی سینک باز می شود به یک fireplaced زندگی و منطقه ناهار خوری. در حمام وجود دارد زندگی می کنند-لبه چوب شمارنده و یک شیشه ای محصور شده و در سراسر وجود دارد و طبقه سیمان.

خانه شمارش دو اتاق خواب که یکی از آنها دارای درب های فرانسوی است که منجر به گودال آتش. بسیاری امتداد به 2.5 هکتار و متصل به مسیرهای پیاده روی پیاده روی از حیاط خلوت.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو