قیمت مصرف کننده اصلی شاهد بزرگترین افت ماهیانه تا کنون در مارس

قیمت مصرف کننده در ماه آوریل در زمان خود بزرگترین افت تاریخ رفتن به حداقل 1957 به عنوان اقتصاد reeled از محدود

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

قیمت مصرف کننده در ماه آوریل در زمان خود بزرگترین افت تاریخ رفتن به حداقل 1957 به عنوان اقتصاد reeled از محدودیت های اعمال شده برای کنترل coronavirus.

اداره آمار کار گزارش روز شنبه که شاخص بهای مصرف کننده به استثنای غذا و انرژی قیمت ها سقوط 0.4% در شدیدترین افت ماهیانه از سوابق نگه داشته شده است.

در حالی که کاهش قیمت ها گسترده بود و بر اساس بزرگترین swoons در "هسته" بخشی از این شاخص در آمد پوشاک و حمل و نقل خدمات است که کاهش یافته است 4.7% هر کدام. کالاها و نه از جمله غذا و انرژی کاهش 0.7% پزشکی و خدمات مراقبت قیمت شدند 0.5%.

اتومبیل استفاده می شود را دیدم 0.4% کاهش در میان یک اسلاید در فروش خودرو.

قطره در گروه خودرو و کامیون اجاره (-16.6%), کرایه های هواپیمایی (-15.2%) و کت و شلوار مردانه (-11.3%).

در یک سال بیش از سال بر اساس شاخص پایۀ بهای مصرف کننده افزایش 1.4% کوچکترین حرکت از آوریل 2011.

حرکت آمده میان یک سری از سیاستهای مالی و پولی حرکت با هدف رونق فعالیت های اقتصادی است. تلاش های نجات از هر دو طرف شده اند بی سابقه ای در مقدار دلار و وسعت اما آمده میان اقتصاد منجمد در محل است که دیدن یک کاهش در تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه دوم خواهد شد که بی نظیر است.

فدرال رزرو همچنان به پمپ پول به اقتصاد در میان تورم تهدید و یک وضعیت بیکاری در بدترین حالت آن نقطه از زمان رکود بزرگ.

"فدرال رزرو باید بیشتر نگران کاهش قیمت زمانی که قیمت ها در حال سقوط به طور گسترده در اقتصاد به جای تورم هنگامی که قیمت در حال افزایش است. اگر کاهش قیمت ها می شود تعبیه شده در اقتصاد می توان آن را دشوار است به ریشه کن گفت:" گاس Faucher اقتصاددان ارشد در PNC. "اگر قیمت ها در حال سقوط مصرف کنندگان و کسب و کار ممکن است صبر کنید برای خرید با فرض این که قیمت ها می تواند حتی پایین تر در آینده; این می تواند باعث تشدید رکود اقتصادی."

تیتر شاخص بهای مصرف کننده که شامل بزرگ قطره در انرژی اما جهش بزرگ در هزینه های مواد غذایی کاهش 0.8% و فقط 0.3% از یک سال پیش. این شاخص برای غلات و حبوبات و محصولات نانوایی مثلا افزایش 2.9% در ماه آوریل برای بزرگترین افزایش ماهانه تا کنون.

مواد غذایی در, قیمت خانه افزایش 2.6% به عنوان یک شهروند 1.5% حرکت بالاتر در رده کلی. تعدادی از دسته ها دیدم عمده خوشه که آمریکایی ها تحت stay-at-home سفارشات.

قیمت انرژی خاموش بودند 10.1 درصد در این ماه به دلیل در بخشی به 20.6 درصد غوطه در بنزین است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب