قبل و بعد از: یک "بی ثمر و کثیف" حیاط خلوت می شود, پاتوق مرکزی

اکنون که تابستان در نوسان کامل است, شما به احتمال زیاد به دنبال به را بیشتر از هر فضای بیرون از منزل شما—مهم ن

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

اکنون که تابستان در نوسان کامل است, شما به احتمال زیاد به دنبال به را بیشتر از هر فضای بیرون از منزل شما—مهم نیست که چقدر کوچک است. رایان Varjas خوش شانس بود که یک حیاط خلوت آمد که با خود شهر نیویورک خانه, اما آن را تا به حال دیده اند ، "حیاط خلوت بود بیشتر علف های هرز زمانی که من نقل مکان کرد که پس از حذف در سمت چپ کل فضا خیلی خشک و کثیف" رایان می گوید. "این بدتر شده پس از ما تا به حال یک حزب استخر در سال گذشته در داغترین روز 2019. البته استخر منفجر شد, شستن دور چه کمی از حیاط باقی مانده بود. پس از آن بود که اساسا خاک و برخی از علف های هرز این بهار با تمام مبلمان ما انباشته شده بر روی آن بتن پچ."

با COVID-19 هدف قرار دادن شهر نیویورک در خصوص سخت رایان می گوید او و هم اتاقی او می خواست برای ایجاد یک استقبال عمومی فضایی است که او می تواند صرف زمان و بدون نیاز به ترک خانه. او سه گل در ازنو: نگه داشتن این پروژه به عنوان کم هزینه که ممکن است محدود کردن مقدار زیادی از خاک و سنگ مورد نیاز آنها را به در و مخفی کردن در معرض لوله های زهکشی در وسط حیاط.

رایان و خود را در اتاقی اجاره ای U-Haul را انتخاب کنید تا چوب او می خواهم به استفاده از قاب پاسیو و باغ و جدید برای ساخت چوب نیمکت. برای پاسیو منطقه او را برداشت بتن "کاشی" از انبار خانه برای حدود $1 در هر; او پر از منطقه اطراف آنها را با سنگ هایی که او به ثمر رساند برای $5 در هر کیسه. آنها نصب چمن با استفاده از قبل از کشت رول آنها را از انبار خانه.

برای باغ تخت رایان با استفاده از چوب و پالت های او به صورت رایگان در محدود کردن. به پایان رساندن لمسی: صفحه نمایش پروژکتور که در آن رایان و هم اتاقی خود می توانید به تماشای فیلم (اتصال آنها یک زن و شوهر بلندگوهای بلوتوث برای صدا). "آن را تبدیل به یک سوپر استقبال از فضا است که بسیاری از استفاده می کند و می تواند به راحتی انتقال" رایان می گوید. "این باغ و محل کار پخش کردن در آفتاب خوردن شام باید کوکتل و تماشای فیلم. این تقریبا دقیقا چگونه ما می خواستیم به آن باشد و فقط نگه می دارد بهتر است."

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب