قبل و بعد از: $300 ازنو می کشد این کسل کننده اتاق رختشویی از '70s

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اگر شما د

توسط ELEMENTORSITE در 28 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما در یک زندگی جدید ساختن, شما به احتمال زیاد حداقل یک اتاق که هنوز هم نشان دهنده بسیار متفاوت از مدرن روز دهه است که در آن خانه خود را ساخته شده بود. و هنگامی که شما در حال کار بر روی به روز رسانی بقیه از خانه خود را—شاید با یک خانه رعیتی مدرن آشپزخانه و یا بسیار معروف جنسیت آشپزخانه-الهام گرفته از اتاق خواب که یکی از اتاق اضافی می توانید از چوب مانند انگشت شست درد. در مورد لیندزی Mahoney ساختمان Bluebird آن او بود اتاق رختشویی. "هنگامی که ما نقل مکان کرد و به خانه ما اتاق رختشویی اندازه خوب بود اما بسیار مورخ" لیندسی می گوید. گذشته خود-خود-نخست ویژگی های موجود کثیف به دنبال مشمع کف اتاق طبقه و یک کودک آبی نوعی ماده پلاستیکی آشپزخانه کودک با دیوارهای آبی برای مطابقت با. "آن را به سرعت تبدیل به آزادسازی زمین برای آیتم های ما می خواستیم به ما هر روز زندگی در فضا" لیندسی می گوید و او می خواست به آن را به سرعت با بقیه از خانه خود را.

"به اعتقاد من مهم است که برای ایجاد الهام بخش فضا به خصوص زمانی که شما وقت زیادی را صرف تکمیل نیست بنابراین کارهای سرگرم کننده مانند لباس های شسته شده" لیندسی می گوید. طرح او بود به طور کامل تعمیرات کلی پرنیان از فضا اما چوب به بودجه سخت در همان زمان. این استراتژی پیروزی دارد ؟ رنگ البته!

لیندزی رفت و با نور سبز رنگ (Behr بازگشت به طبیعت) برای کابینت ها و پوشش نوزاد آبی دیوارها با رنگ سفید (Behr را خرس قطبی). او همچنین با زنگ-Oleum صفحه اصلی کف پوشش برای پوشش کف در یک کاشی شطرنجی الگوی واقع بدون نیاز به ضربه او بودجه واقعی re-کاشی کاری. "وقت گیر ترین بخش از این پروژه قطعا نقاشی طبقه" لیندسی می گوید. "طراحی الگوی کف و سپس مداخله آن در خارج و نقاشی آن را به من داد کمی سفت بازگشت اما آن را کاملا به ارزش آن برای نتایج زیبا."

یکی دیگر از راه های لیندزی کاهش هزینه بود انتخاب پوشش کانتر در تماس با کاغذ از آمازون به جای به طور کامل جایگزین کردن آنها را. هنگامی که تغییرات اصلی ساخته شد لیندزی خریداری آثار هنری از درخت عرعر فروشگاه چاپ و مرتب کردن فضای ساده با لهجه مانند یک پشته از کتاب یک دایره سینی و گلدان اکالیپتوس. کل پروژه در زمان چند ماه به پایان برساند اما در پایان او قادر به انجام کامل 180 فقط با 300 دلار.

اخلاقی از داستان ؟ "رنگ بسیار قدرتمند است و شما می توانید تمام احساس یک اتاق با استفاده از نقاشی" لیندسی می گوید.

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب