"این است که کل مزخرف را مجازات خواهد کرد IIT بمبئی" هشدار دیوان عالی کشور

IIT Bombay هشدار داد تحقیر بیش از دود پروژه برج های دهلیدهلی نو: چشمگیر جلسه در بعد از ظهر چهارشنبه در دیوان ع

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399
'This Is Total Nonsense, Will Punish IIT Bombay', Warns Supreme Court

IIT Bombay هشدار داد تحقیر بیش از دود پروژه برج های دهلی

دهلی نو:

چشمگیر جلسه در بعد از ظهر چهارشنبه در دیوان عالی کشور هشدار داد IIT Bombay تحقیر رسیدگی اگر آن را از طریق انجام قصد خود را به خروج از یک پروژه دولتی برای نصب یک "دود برج" برای کنترل آلودگی هوا در سرمایه های ملی.

در یک sternly دقت ملامت دادگاه گفت: آن را "مجازات" نهاد برای حمایت از این پروژه شش ماه پس از بازدید سایت توسط IIT بمبئی و تاتا پروژه Ltd مقامات و پیش نویس تفاهم نامه تهیه شده توسط CPCB (مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره) در ماه ژانویه است.

"من نمی توانم تحمل این بی معنی است. ما را مجازات خواهد کرد IIT بمبئی و دیگر مقامات برای به تأخیر انداختن دستور دادگاه. چگونه می توانید آنها را به عقب پس از شش ماه ؟ چگونه می توان آنها را به خارج از دولت پروژه ؟ من قرعه کشی خواهد شد تا مورد تحقیر در برابر آنها" عدالت آرون Mishra گفت.

عدالت Mishra سپس پاره به یک درمانده وکیل عمومی برای اولین بار خواستار آن است که او مشورت و ارائه پاسخ از IIT Bombay - برای اولین بار در عرض 30 دقیقه و سپس ظرف 15 در نهایت قبل از توبه پذیر و اجازه می دهد این ماده ذکر شده فردا.

"تماس IIT بمبئی و ما را بشنود در عرض نیم ساعت" به دادگاه گفت که آقای مهتا پاسخ داد: "چگونه خواهد IIT بمبئی آمده در حال حاضر ؟ من نمی دانم کسی وجود دارد".

بی امان عدالت Mishra سپس گفت: "این است که کل بی معنی است. ما به شما 15 دقیقه".

"من نمی توانم در 15 دقیقه. من 24 ساعت. هیچ چیز تغییر خواهد کرد در 24 ساعت. شما اقایی, لطفا خودتان را در موقعیت" وکیل کلی التماس کرد.

"سپس ما را به مسئله تحقیر. شما چرا پاسخ به نامه IIT Bombay. چرا شما صرفه جویی در IIT Bombay? هیچ, هیچ, هیچ, شما می توانید انجام این کار. IIT بمبئی در حال حاضر در تحقیر و در حال حاضر آنها در حال حمایت از اطمینان هم" خشمگین عدالت Mishra گفت.

در نهایت اعلام کرد خود را "نه در همه مبارک با امور" دادگاه گفت: "به هر وکیل به طور کلی درخواست اجازه دهید این موضوع ذکر شده فردا".

وکیل کلی قبلا به دادگاه اطلاع داد که با وجود نامه نوشته شده IIT بمبئی تا به حال حمایت از این پروژه و این که دولت در مذاکرات با IIT دهلی نو و NEERI (ملی مهندسی محیط زیست, موسسه تحقیقات) برای ساخت برج.

IIT Bombay نوشته بود یک ایمیل در 14 ژوئیه که در آن نهاد گفت: آن را نمی خواهد بود قادر به قبول شرایط گذاشته شده در این تفاهمنامه مانند گرفتن مسئولیت از کلی هماهنگی و تأیید از کار انجام شده توسط Tata Power Ltd.

که ایمیل یک روز قبل از یک جلسه برگزار شده توسط وزارت به بحث در مورد با IIT بمبئی و CPCB مقامات مسائل در ارتباط با این پروژه است.

در دسامبر سال گذشته دادگاه عالی به مرکز و دولت دهلی نو سه ماه به راه اندازی یک دود برج در دهلی کننوقت محل. در آن زمان مرکز ثبت استشهاد گفت: آن را حداقل به مدت شش ماه به مجموعه برج تحت یک پروژه آزمایشی است.

ارشد مدافع Mukul Rohatgi به نمایندگی از دولت دهلی نو گفت: نزدیک به نه ماه مورد نیاز خواهد بود. یک بمبی استاد مشورت در آن زمان گفت: این برج از جمله ضد دود اسلحه تنها می تواند امکان پذیر است در ماه اوت سال 2020 در اولین.

به گزارش خبرگزاری PTI بودجه به مقدار Rs 18.52 کرور روپیه بوده است تحریم برای این پروژه است.

دود برج در مقیاس بزرگ تصفیه کننده طراحی شده برای کاهش آلودگی هوا در مناطق اطراف آن.

با ورودی از PTItinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن