این خانه در انگلستان به نظر می رسد مانند یک لوله چوبی سفینه فضایی'

تنها پس از چند ماه در بازار غیر منتظره ای به شکل عرشه فوقانی کشتی در Deanshanger انگلستان ذکر شده برای £900,00

توسط ELEMENTORSITE در 23 تیر 1399

تنها پس از چند ماه در بازار غیر منتظره ای به شکل عرشه فوقانی کشتی در Deanshanger انگلستان ذکر شده برای £900,000 (1.1 میلیون دلار) در حال حاضر به فروش می رسد موضوع قرارداد. صفحه اصلی برجسته بود در "طرح بزرگ" یک مجموعه تلویزیونی بریتانیایی برجسته مردم ساختمان خود را به خانه رویایی خود در سال 2014.

در طول قسمت چهاردهم فصل نشان می دهد ملک به عنوان یک "غول چوبی سفینه فضایی" پیشتر اشاره کرد. مطمئن شوید که به اندازه کافی جلا طبقه بتنی بلند با چوب تیرهای پوشش سقف gleaming سفید مبلمان و کف به سقف پنجره قرض پرنیان مدرن به خانه منحصر به فرد.

از نظر طرح منحنی خانه گرداگرد یک حیاط آجر. در طرح طبقه شما می توانید ببینید که زندگی مشترک مناطق مانند آشپزخانه و ناهار خوری و اتاق پذیرایی به سمت مرکز دایره و جریان به یک دیگر در یک برنامه باز است که دهانه 58 ، آجر حیاط پشت خانه قابل دسترسی است از طریق چهار مجموعه از درب تاشو کردن بخش های عمومی. اتاق خواب واقع شده نسبت به پایان می رسد از خانه.

هر یک از پنج اتاق خواب en مجموعه. استاد اتاق خواب مجموعه, که طول می کشد تا یک خانه دارای یک اتاق پانسمان به علاوه درب که باز بر روی یک پاسیو خصوصی منطقه است. اتاق خواب, دو, سه و چهار هستند و در انتهای دیگر از خانه گذشته اتاق پذیرایی. Jutting از نیمدایره که اشکال اصلی بخشی از خانه پنجم اتاق خواب و دنج اتاق سینما.

لیست اشاره می کند که نزدیک به 3 ، 000 فوت مربع خانه نشسته در 0.8 هکتار از زمین و احاطه شده توسط بزرگ, باز کردن زمینه های که به خانه یک روستایی احساس می کنید. در همان زمان چوب-چادری خانه است که به راحتی واقع شده و حدود ده دقیقه از مرکزی میلتون کینس. "یکی از یک نوع لوکس طراحی شده ملک" دارای یک "بزرگ دیدنی رویکرد" بچه ها, زمین بازی و یک ایوان است که نخست برای سرگرم کننده است.

ذکر شده توسط تام جیمز در Tyron خاکستر املاک و مستغلات دیدن تمام جزئیات برای خودتان در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب