این التقاطی, حداکثری مجلس مخلوط تمام رنگ ها و الگوهای… و آثار آن را

نام: Shawn Sweigart, Kayla Sweigart Porter Sweigart (4 سال) و Murffy-Murff (گربه)
موقعیت: کلمبیا, کارولینای جنوبی,
حجم: 3400 متر مربع
سال زندگی در: 3 سال متعلق به

در هنگام طراحی این خانه ما واقعا می خواستم یک فضای که در آن هر کس احساس شاد و خوش آمدید و می خواهید هرگز به ترک” توضیح می دهد که Kayla Sweigart طراح و موسس کوچک سبز ، “هنگامی که ما خانه شکار ما هر دو می خواست یک خانه است که تا به حال بسیاری از شخصیت اصلی که ما می تواند ساخت و طراحی از. چیزی با شخصیت است که ما می تواند قرار داده مدرن اما بی انتها و تاب. ما می خواستیم یک خانه ساخته شده به منظور بالا بردن یک خانواده است که می تواند ما دوست دارم برای همیشه.”

پر شده با آرایه ای از رنگ ها و الگوهای Kayla می گوید این چیزی است که خانه خود را نگاه مانند زمانی که آنها برای اولین بار آن را دیدم. “وقتی ما در بر داشت خانه ما آن را سرمایه مطلوب. منظورم کثیف قهوه ای فرش تیره رنگ زرد دیوار تیره رنگ آمیزی چوب جنگلی. آن را تاریک بود اما من گفتم به شاون ” این است. من می توانید ببینید بالقوه در این یکی!'” می گوید Karla. “این بود قد بلند و سقف با زیبا ترین اصلی تاج قالب. آن را تا به حال به طبقه چوب جنگلی زیر که افتضاح فرش و همه آنها مورد نیاز بود که راه راه و روشن خود را به رنگ طبیعی است. وجود دارد و یک تن از نور طبیعی; تمام پشت خانه پنجره بعد از پنجره. این شگفت انگیز است. طرح کامل بود برای ما ، این اجازه می دهد تا حرکت در سراسر خانه است که مناسب برای ما دلیل عشق ما را سرگرم کند. که نیز به همین دلیل ما تبدیل گنجه کت به چین گنجه… من یک عشق واقعی برای سرگرم کننده قطعات; من نمی خواهد آن را انکار کند.”

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: من می خواهم بگویم سبک من است بی انتها التقاطی و برای اطمینان حداکثری. ما ترکیب خوبی از سنتی جنوبی در دیدار مدرن با بالا میآید از chinoiserie و همه چیز را در میان. این است که یک سبک ؟ Ha. به طور جدی هر چند سبک ما این است که ما و آنچه با این نسخهها کار برای خانه ما. من کاملا یک “بیشتر و بیشتر است” kinda girl, بنابراین من دوست دارم آن را پر به لبه با چیزهایی که من را خوشحال. من اغلب به مادر بزرگ من ، او همچنین یک همکار سنتی جنوب حداکثری. خانه اش پر است از آبی و سفید chinoiserie با مبلمان عتیقه و بزرگ گل نقاشی. من خودم با داشتن بسیاری از همان سبک اما با کمی مدرن تر-اما-دمدمی پانچ.

الهام: من برای پیدا کردن الهام بخش بیش از همه از برخی از طراحان مورد علاقه: ادی راس خرگوش ویلیامز و, عنبیه, Apfel, فقط به نام چند که به ذهن می آیند. من یک معلم هنر در گذشته بنابراین من باید عشق به هنر و واقعا سعی کنید به ترکیب به عنوان بسیاری از لایه های آن را به عنوان من می توانم در اطراف خانه. اگر یک نقاشی واقعا حرکت می کند من می خواهم به طراحی مجدد یک اتاق فقط به ویژگی های آن است که چرا من به پایان رسید تا با این, گالری دیوار. بیش از حد بسیاری از نقاشی های کافی نیست ،

مورد علاقه عنصر: قطعا این گالری دیوار مورد علاقه من است بخشی از خانه. من جمع آوری کرده اند هنر برای مدت طولانی و واقعا در حال اجرا بود از اتاق به نمایش آن است. ما چنین سرگرم کننده entryway و قبل از راه پله بود ساده و بی روح است. من تصمیم گرفتم آن نیاز به به روز رسانی می شود باید در همان سطح به عنوان بقیه از خانه و قبل از شما آن را می دانستند من تماس ما نقاش و پرسیدن اگر ما می تواند استفاده از داربست برای آویزان گالری دیوار.

بزرگترین چالش: بزرگترین چالش این است که واقعا پر کردن آن. زندگی در یک خانه با مقدار زیادی از فضا و داشتن حداکثری که می تواند یک مبارزه است. پر کردن آن با موارد معنی دار در حالی که ساخت آن را دنج و دعوت شده است یکی از سخت ترین چیز در مورد داشتن 3400 متر مربع است. من نمی خواهم آن را پر از درهم و برهمی و یا بی معنی اشیاء. من می خواهم آن را می شود پر از خاطرات و چیزهایی که ما را دوست دارم. بودن در کسب و کار من در, من را به خانه جدید می یابد روزانه از خرید گشت و گذار. من برای پیدا کردن بسیاری از چیزهایی که در لیست ما Instagram فروش فلش است که من در نهایت مایل به نگه داشتن برای خودم. اما من می دانم که من فقط جمع آوری همه چیز و نگه داشتن چیزی معنی دار است.

Proudest DIY: تمام خانه شوخی نوع. مثل من که قبلا ذکر شد در خانه بود چنین یکنواخت و خسته کننده [فضای] هنگامی که ما برای اولین بار آن را خریدم. من واقعا لذت بردم از تماشای آن را به زندگی می آیند در حالی که شخصیت اصلی آن.

بزرگترین زیاده: من احتمالا باید بگویم این زمینه در اتاق ناهار خوری. من می دانستم که من می خواستم به تصویر اتاق ناهار خوری هنگامی که ما برای اولین بار نقل مکان کرد اما هرگز نمی تواند را تشکیل می دهند ذهن من است. در نهایت زمانی که من ما splurged کمی شده است و یکی از مورد علاقه من دختر بزرگ خرید.

بهترین توصیه: خانه خود را شما پر کنید و آن را با همه چیز شما را دوست دارم. من همیشه به مشتریان من “خرید آنچه شما را دوست دارم هنگامی که شما آن را ببینید.” بسیاری از زمان آن را نمی وجود دارد زمانی که شما بازگشت. بنابراین اجازه ندهید که نقاشی یا گلدان شما منتقل می کند. حتی اگر شما نمی دانید که در آن شما قرار داده و آن را فقط رتبهدهی نشده است. شما پیدا کردن یک نقطه هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی. من یک لیست از چیزهایی که من رفت و برگشت به گذشته است که البته رفته زمانی که من بازگشت برای آنها… و آنها هنوز هم من امد و شد زیاد در رویاهای من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de