داو افزایش 300 امتیاز به عنوان وال استریت بازیابی از بدترین فروش از ماه مارس

سهام رز در جمعه چنگ زدن به برخی از تیز ضرر و زیان از وال استریت بدترین روز از ماه مارس.میانگین صنعتی داو جونز

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399

سهام رز در جمعه چنگ زدن به برخی از تیز ضرر و زیان از وال استریت بدترین روز از ماه مارس.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 321 امتیاز بالاتر یا حدود 1.4 درصد. S&P 500 به 1.1% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.9 درصد بوده است. عمده متوسط بودند خود را در جلسه اخیر ، داو به دست آورده بودند بیش از 800 امتیاز پیش از آن در روز.

با وجود آن تیز دستاوردهای عمده به طور متوسط بودند همه در سرعت به پست اول خود زیان هفتگی در چهار هفته. شاخص Dow و S&P 500 در هر دو پایین تر از 5% هفته به تاریخ در حالی که نزدک دهکدهای از دست داد 2.4%.

سرمایه گذاران در روز جمعه رفت و حق بازگشت به این نقش که سرنوشت لولا در موفق بازگشایی اقتصاد است. کارناوال پارسیان شروع به پریدن کرد 6.7%. هواپیمایی متحده صعود 9.2%. دیگر برندگان شامل آجر و ملات و فروشندگان کول. کسانی که سهام بودند ضربه بزرگ زمان در طول روز پنجشنبه فروش به سرمایه گذاران بازگشایی اقتصاد می تواند به تاخیر افتاد با موج دوم از موارد.

حتی پس از روز جمعه گزاف گویی مورگان استنلی مدیریت سرمایه گذاری اندرو Slimmon گفت: "با توجه به میزان تجمع این امر شوک من اگر ما تا به حال یک روز فروش و که در آن است."

"سهام است که در حال بالا بیشتر از پایین هنوز خطر در بالا بتا ارزش کوچک-کلاه سهام" Slimmon که یک مدیر ارشد و مدیر نمونه کارها در این شرکت گفت: CNBC "Squawk Box آسیا" صبح جمعه به وقت سنگاپور. "آنها هنوز برندگان بزرگ و من شک دارم که وجود دارد بیشتر به درد آمده کوتاه مدت قبل از بازار پاک کردن نوع از این بیش از حد حدس و گمان است که ما دیده ایم به تازگی."

وال استریت ترس سنج نشانه های وحشی تر معاملاتی پیش رو است. Cboe Volatility Index در روز پنج شنبه شروع به پریدن کرد به تجارت بالای 40 برای اولین بار پس از آوریل 4. VIX باقی مانده بالا, جمعه, بالاتر 43.

S&P 500 سود در روز جمعه قرار داده و شاخص بالای 200 روز میانگین متحرک به طور گسترده ای به دنبال آن سطح توسط معامله گران است. شاخص بازار گسترده ای نوشته شده بسته به زیر این سطح در پنج شنبه برای اولین بار از ماه مه.

"هنگامی که S&P 500 عبور در بالای خط میانگین حرکتی 200 روزه [ماه گذشته,], آن را به سرمایه گذاران به خرید سهام آن گفت: همه چیز خوب با اقتصاد" گفت: Mitchell گلدبرگ مدیر عامل شرکت ClientFirst استراتژی است. "این نیز نشانه های مدیران صندوق های تامینی است که بیش از حد سنگین به پول نقد در حال حاضر راه خود را در پشت معیار و در حال حاضر عملکرد-تعقیب."

شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq در روز پنج شنبه همه ضبط شده خود را به یکی از بزرگترین روز ضرر و زیان از اواسط ماه مارس ارسال ضرر و زیان از حداقل 5 درصد است.پنج شنبه کاهش قرار دادن شاخص های Dow و S&P 500 در سرعت خود را برای بزرگترین زیان هفتگی از ماه مارس 20, زمانی که همه آنها کاهش یافته و حداقل 12 درصد در میان گسترده اقتصادی خاموش شدن ناگهانی ناشی از این بیماری همه گیر.

پنج شنبه زیان پس از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد تعداد coronavirus موارد افزایش یافته است در ایالات آریزونا کارولینای جنوبی و تگزاس به عنوان آنها همچنان خود را بازگشایی روند. آریزونا موارد باید نزدیک به دو برابر شده پس از روز یادبود.

هنوز وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC Jim Cramer آمریکا نمی تواند خاموش کردن اقتصاد است.

به طور کلی بیش از 2 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا همراه با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر.

سهام شده بود پاره بالاتر قبل از این هفته به عنوان سرمایه گذاران را تشویق می کردند از چشم انداز اقتصاد دوره نقاهت به عنوان ایالات متحده و کشورهای برطرف قرنطینه اقدامات است.

"ما تا به حال مستقیم رفته تا بیش از 30 درصد بدون واقعی فروش, بنابراین شما با توجه به یک, و من فکر نمی کنم این بدترین چیز در جهان" گفت: JJ Kinahan رئیس استراتژیست بازار در TD Ameritrade. "همانطور که بیشتر کشورهای عقب بر گردیم به سوال می شود: آیا آنها رفتن به سطح شیب دار بالا به اندازه کافی سریع لطفا به دیوار و خیابان ؟ آنچه که شما شاهد آن خواهید بود برای انجام این کار است."

با وجود پنجشنبه فروش در S&P 500 و Dow باقی مانده بیش از 37 درصد بالا روزانه در سطح پایینی رسیده مارس 23. بسیاری از کسانی که دستاوردهای رانده سهام که سود از اقتصاد بازگشایی از جمله خطوط هوایی خطوط کروز و خرده فروشان.

"برخی از این سهام ممکن است بدست جلوتر از چوب اسکی روی خود گفت:" Kinahan. "هنگامی که شما دیدن برخی از شرکت های هواپیمایی که قیمت در سطح آنها قبل از این همه زمانی آغاز شد که آنها می گویند آنها در حال رفتن به انجام 60 درصد از کسب و کار خود را فقط معنی ندارد."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن