این آسان $0 هک فورا پنهان من اتاق نشیمن تلویزیون ناخوشایند کابل

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برای براق به عنوان دیواری تلویزیون ممکن است نگاه حلق آویز در دیوار خود را سیم و کابل است که آمده است همراه با آنها می توان عمده چشم درد. در حالی که اینترنت با کابل raceways و دیگر را پوشش می دهد که هوشمندانه پنهان کردن خود را در کابل مشخصات فنی آنها هنوز هم در نظر ساده. در اینجا یک بیت از خبر خوب اینکه: هنگامی که یک ظاهر طراحی شده رسانه من کنسول پس از حرکت اخیر من کشف ساده ترین-همیشه راهی برای مخفی کردن ناخوشایند کابل حلق آویز از صفحه تلویزیون—بدون کابل پوشش می دهد و یا “نصب” لازم است!

پاسخ این است که میز قهوه کتاب. میز قهوه و کتاب! اگر شما توده ای به اندازه کافی قهوه جدول کتاب در بالای هر یک از دیگر, شما, شیک, صفحه نمایش آن نیز پنهان بسیاری از تلویزیون کابل. به سادگی ایجاد یک پشته برای هر بند و voila—رسانه های خود کنسول به نظر می رسد شیک و کابل خود را بسیار کمتر قابل مشاهده بدون راه حل به دنبال بیش از حد آشکار است.

در اینجا چگونه من آن را انجام داد: من کنسول رسانه است به خصوص در پایین مشخصات بنابراین من با استفاده از یک جفت از مدرسه رکورد بازیکنان در بالای سطح آن به عنوان پایگاه برای هر شمع. سپس من ایجاد دو دسته کتاب—یکی در هر رکورد بازیکن—شروع با بزرگترین کتاب در کف کار من راه به کوچکترین در بالا. مطمئن شوید که شما می توانید کمی از تارهای در هر طرف از زاویه های خاص, اما این راه ارزان تر و سریعتر و راحت تر از نصب یک raceway.

من تقسیم هر یک از شمع قهوه جدول کتاب با موضوع, با یک پشته برای مد و موسیقی و کتاب دیگر برای هنر و زیبایی است. اما طراح داخلی Meagan اردوگاه می گوید وجود دارد تمام انواع از راه هایی به سبک شما. “دو تا سه کتاب (یا بیشتر) معمولا بهترین کار در هنگام ایجاد یک پشته از کتاب” او توضیح می دهد. “رنگ در نظر بگیرید این کتاب کت و چگونه آن را با این نسخهها کار با کتاب های دیگر و دیگر رنگ در یک اتاق. من هر دو گروه کتاب رنگ مشابه و یا monochromatically.”

اگر شما لازم نیست که به اندازه کافی بلند کتاب شمع را کاملا پوشش خود را در کابل نگران نباشید. شما می توانید محل خنک هنر و یا دکوراسیون خانه اشیاء در بالا به نمره بیشتر ارتفاع در حالی که ایجاد یک از یک نوع کنسول vignette. “یک کاسه زیبا یک جعبه کوچک و یا حتی یک گیاه به نظر می رسد زرق و برق دار, در بالا از یک پشته از کتاب” اردوگاه می گوید. به سادگی قراردهند لوازم جانبی در راه است که مبهم کابل و شما خوب به آن بروید.

بهترین قسمت در مورد این نرم افزار طناب پوشش هک این است که یک فرصت خوب وجود دارد شما در حال حاضر در حال نشستن بر روی مواد در خانه و پس از آن هر دو آسان و رایگان. اگر شما لازم نیست که یک میز قهوه مجموعه کتاب برای کار با فقط با استفاده از بزرگتر میز کتاب در پایین خود را توده ای و مخروطی به استاندارد گالینگور کتاب برای ایجاد یک نگاه مشابه در ثانیه است. نه تنها این پنهان کردن خود را غیرجذاب تلویزیون کابل آن را آزاد می گذارد تا اضافی در قفسه کتاب فضا برای اضافات جدید. بنابراین مطمئن باشید من انباشته از کتاب های من همان راه را در داخل تمام خانه های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de