5 طراحان ما نشان داد کوچکترین جالبترین دکور در خانه های خود

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.می خواهید

توسط ELEMENTORSITE در 27 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

می خواهید به یادگیری به کارشناسی کارشناسی ارشد طراحی عناصر ؟ شما نمی نیاز به یک کلاس برای یادگیری در مورد تعادل رنگ و مقیاس: فقط جوانب مثبت. تمام آخر هفته طولانی از طریق Instagram و حق در اینجا در سایت, Apartment Therapy میزبانی کوچک/تجربه خنک در صفحه اصلی به شما برای اتصال به طور مستقیم به طراحان—و همه از بهترین نکات و اسرار است.

معلوم مقیاس است که واقعا مهم است. زندگی در یک فضای کوچک را فراهم می کند به شما یک فرصت بسیار بزرگ: کوچک آپارتمان اجازه دهید به شما مهار قدرت از اشیاء کوچک به یک outsized تاثیر است. پس چرا معرفی نمی چیزی منحصر به فرد دست ساز لوکس و آره—کوچک.

در IGTV ما خواسته پنج کوچک/سرد طراحان به ما نشان می دهد مورد علاقه خود را اشیاء کوچک در داخل خانه های خود و هر یک از تبدیل کردن چیزی حیله گر دست ساز و یا یک از یک نوع. ما نمی تواند آن را می گویند بهتر از طراح اورلاندو, سوریا: "داشتن دست ساز زیبا همه چیز در اطراف شما فقط به خانه خود را بیشتر شخصیت."

در اینجا کوچک/سرد اشیاء این طراحان love:

"من به دیدار او studio بود که بسیاری از سرگرم کننده و من خریداری این که من که. و هر بار که من در آن نگاه کنید آن را به من یاد راه رفتن در اطراف است که واقعا زیبا و خلاق فضا با او و دیدن آنچه که او روند بود و واقعا لذت ببريم تماشای یک هنرمند کار می کنند."

خرید: جدید چشم نیلی $175 از میشل کوان

"من شده اند به دنبال آنها را برای مدت زمان طولانی. در حال رشد کردن من استفاده می شود به آنها را ببینید در افراد مختلف را در خانه و من فقط فکر کردم که w قبل از جالبترین چیزی که تا کنون. و پس از حدود یک سال پیش من تصمیم گرفتم که من مورد نیاز خود تنظیم کنید. این ساخته شده بود با بیش رخام و من فقط فکر می کنم آن را فقط واقعا یک راه هوشمندانه برای استفاده بیش از حد مواد به ذکر آنها فقط زیبا و سرگرم کننده که در اطراف.

خرید مشابه: سفید, قدیمی, ایتالیایی, رخام, میوه, $85 در Etsy

"من خرید این هر بار که من را, خود, خرید, یا من انتخاب کنید 'اونا تا آنلاین. Bandanas کوچک و سرد آنها یاد مد و لوازم جانبی است که مردم پوشیده شده اند برای یک صد سال, شما می دانید کابوی ها و دوچرخه سواران و کارگران معدن زغال سنگ. من می خواهم به فریم مورد علاقه من—آن را آسان DIY. شما می دانید شما می توانید خرید ارزان قاب و من hang 'em تا در اطراف خانه من. من به خصوص به دنبال فیل برند که در نوع ناب Americana."

خرید مشابه: بروکلین Bandanas در Etsy

"این شمعدان برنجی فوق العاده ویژه برای من است. اینها همه نمایش داده شده در عروسی من در هر جدول. هر فصل من سبک آنها متفاوت است. در حال حاضر من آنها را مدل دهید بدون [شمع های مخروطی] با برخی از تازه شکوفه از حیاط. و در زمستان و یا در تعطیلات اضافه کنم تهوع به آنها بافت برخی از تعطیلات سبز پشت آنها را از طریق اضافه کردن برخی از کمان به شمعدان."

خرید مشابه: مجموعه ای از 6 عدم تطابق شمعدان برنجی, $85 در Etsy

"من بزرگ مادر بزرگ بود آرایشگاه برای بسیاری از سال های بسیاری از او تا به حال برخی از بالا پایان مشتریان که سفر های زیادی. هر زمان مشتریان خود را به یک کشور دیگر سفر او درخواست کرد که آنها را به یک عروسک از گفت کشور است. بنابراین من به ارث مقدار زیادی از این سرد عروسک که او دریافت کرده است. نیازی به گفتن نیست, این می تواند یک کمی وحشت زده به یک دسته از عروسک های نمایش داده شده در اطراف خانه خود را, بنابراین به جای عروسک من یکی از شیرین کمی لباس و من نمایش داده می شود آن را در اینجا در این جعبه سایه. واقعا ناز لباس من فکر می کنم از 30s و 40s شاید 50s—دارای کمی شطرنجی سیاه و سفید لباس با کمی صحن. و من پیچیده پشت قاب سرد در فهرست توری که من پیدا کردم و دوخته لباس توری."

خرید مشابه: گفتگوی گل کتانی لباس عروسک $18 در Etsytinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن