این کم تلاش بالا تاثیر پروژه را فورا به شما بیشتر در سازمان فضایی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تمیز کردن

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تمیز کردن و سازماندهی شده است عجیب و غریب می بینم. من تا به حال به (سعی کنید) سفت کردن بر روی برخی از ما روال مثل نگه داشتن تا با حفظ یک آشپزخانه تمیز با بسیاری از مردم پخت و پز و غذا خوردن در خانه, اما من هم تا به حال به شل کردن در استانداردهای دیگر و تنظیم مفاهیم از راه چیزهایی باید باشد. اعضای خانواده من هستند و همه بتواند از طریق مه در هر چیزی به نگه داشتن ما پایدار در حالی که "عادی" ما هرگز قبل از دیده می شود که ما تا حدودی از چپ به تعریف برای خودمان سهامداران.

بنابراین راه ما شده ایم نزدیک شدن به خانه حفظ شده است متفاوت است. ما شسته و پاک سطل زباله در حیاط با شیلنگ سازمان آشغال کشو دوباره vamped شربت خانه و تمیز کردن یخچال. من رفته از طریق هر مقاله از لباس من استاد گنجه و کمد. من ارزو سفارش و روانی آسانسور می آید که از دیدن یک فضا است که من این قدرت را ثابت و حق است. در همان زمان من اصلا انرژی به پایان گاراژ و یا از طریق سبد لباس های شسته شده پر از آشغال است که در حال پرتاب در اتاق مهمان.

اگر شما در یک موقعیت مشابه از تمایل به افزایش منظم محیط زیست بدون صرف داشتن یک دسته از انرژی اضافی را که اتفاق می افتد و یا اگر شما در حال حاضر تمیز و سازمان یافته همه چیز را در دید آخر این هفته پروژه است برای شما. این یک کم تلاش بالا تاثیر کار است که ممکن است به شما یک چشم انداز شما حمل راه گذشته quaran-تمیز کردن.

این آخر هفته: پیدا کردن یک راه جدید برای فروشگاه چیزهایی که نگه داشته روی زمین.

این کار برای تلفن های موبایل بسیار ساده است و آن بیت این است فوری و رضایت بخش تاثیر در هر فضا. در اینجا برخی از راه برای اجرای "هیچ چیز-در-کف" حکومت در اطراف خانه خود را:

این که آیا آن را در گنجه خود را و یا در مقابل درب جلویی کفش در طبقه تمایل به نوبه خود به یک درهم و برهم کردن از کفش. اما حتی اگر آنها اقامت منظمی قرار داده و آنها به نظر نمی آید مانند آنها لزوما "را در خود جای." یک دندانه دار کردن کفش ساده به کفش های هدفمند و نیز طول می کشد استفاده از یک بیت از فضای عمودی. حتی ساده, سبد خرید در کف مانند یکی از من قرار داده شده در نزدیکی ما پشت ایوان شامل یک سیستم در نقطه ای که در آن مردم را خاموش و کفش خود را به ارمغان می آورد و در ویژوال آرام است.

این هوشمند خود را دریافت کنید لوازم خانگی کوچک کردن کانتر آشپزخانه شما. اما قرار دادن آنها را بر روی زمین منجر به یک نوع متفاوت از درهم و برهمی. اگر شما از لوازم خانگی مانند خود را فوری قابلمه آرام پز یا هوا سرخ در شربت خانه خود را و یا گنجه طبقه در نظر بگیرید قرار دادن آنها در کارخانه نورد می ایستد (مثل این) که باعث می شود دسترسی به آنها (و بقیه شربت خانه خود را مطالب) به مراتب آسان تر است.

شما در حال رفتن به قادر به آموزش یا خود و یا اعضای خانواده خود را به منظمی برابر پرتاب پتو و با پارچه مزین کردن آنها را بر روی نیمکت فقط پس از فیلم شب. اما یک سبد بزرگ در نزدیکی نیمکت نگه می دارد و آنها را از روی زمین و قرار دادن دور با یک بهانه حل رایگان.

وجود دارد بسیاری از دلایل شما ممکن است یک توده ای از لباس در گنجه و یا اتاق خواب طبقه. آنها می تواند لباس شما قصد کمک یا لباس که احساس می کنم به اندازه کافی تمیز به دور قرار داده اما نه کافی برای رفتن در مانع. هر چه دلیل یک سبد یا دو به کررل شمع همه چیز را خیلی tidier. شما همچنین می توانید حل این مشکل با نصب قلاب نزدیکی به صورت حلق آویز به-می شود-فرسوده-دوباره لباس. یا یک قدم از اهدای معادله با یک جعبه خالی زندگی می کند که در گنجه خود را به طور خاص برای جمع آوری castoffs—سمت راست که در آن شما را خاموش و لباس است که آن را انجام نمی دهد برای شما ندارد.

شما می توانید با گرفتن پروژه های آخر هفته حق در اینجا. به اشتراک گذاری پیشرفت خود را با ما و دیگران با ارسال به روز رسانی ها و عکس ها در Instagram و توییتر با هشتگ #atweekendproject.

به یاد داشته باشید: این است که در مورد بهبود نه کمال. هر هفته شما می توانید هر دو را انتخاب کنید به کار در انتساب ما به شما ارسال می شود و یا مقابله با یکی دیگر از پروژه شما شده است به معنی رسیدن به. آن را نیز به طور کامل و درست به جست و خیز یک آخر هفته اگر شما مشغول هستید و یا احساس تکلیف است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن