این دیزنی عاشق اتاق خواب خود را تبدیل به یک زندگی واقعی پری داستان با الهام از سیندرلا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هنگامی که

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما فکر می کنم دیزنی شاهزاده خانم الهام گرفته از دکور خانه شما ممکن است فکر می کنم آن می تواند انجام شود در یک پیچیده, ظریف راه است. اما یکی دیزنی عاشق تبدیل اتاق خواب خود را به یک زندگی واقعی افسانه واحه با الهام از سیندرلا, نمایش شگفت انگیزی رشد کرده تا راه برای زندگی خود را دیزنی شاهزاده رویاهای.

Infinite user @kelseymichelle85 را دوست دارد برای به اشتراک گذاشتن یک نگاه اجمالی به او دیزنی دکور خانه با طرفداران دیگر در کانال یوتیوب و Instagram صفحه همراه با ویدئو ویروسی برنامه و آخرین تغییر و تحول است و هیچ چیز کوتاه از bibbidi-bobbidi-بو-tiful. او شروع اول با خرید یک تخت واقعا مناسب برای یک ملکه های, عکس ها و ویدئوها از نصب و راه اندازی پروژه و پایان نتیجه در Infinite و Instagram.

مادر از دو مشترک در بخش نظرات که او اسطوخودوس و طلا-دقیق بالین و قاب از شیرین زنبور عسل یک مغازه عتیقه فروشی واقع در نزدیکی خانه اش در اسنوهومیش, WA, و است که آن را از یک خانواده در فرانسه در 1870s. اما بستر تنها آغاز بود چرا که او تبدیل اتاق لخت دیوارهای سفید را به چیزی واقعا غریب است.

اول او تبدیل لوستر-سقفی, فن, دسته کوچک موسیقی جاز است که او خریداری شده در آمازون به چیزی مناسب برای سالن بزرگ, اضافه کردن مقدار مناسب از درخشش در حال حاضر تنظیمات جادویی.

او پس از آن پرده برداری لمس نهایی: دکور دیوار شامل صحنه هایی از "سیندرلا" است که او ساخته شده توسط دست با استفاده از پاک کردن حباب زیور آلات که او خریداری شده در آمازون است. او خریداری یک "سیندرلا" کتاب داستان برای $1 در فروشگاه صرفه جویی های محلی برش صفحات به قرار دادن به هر یک زینت است که او پس از آن قرار داده شده بر روی دیوار پشت تخت او.

البته مقدار زیادی از نظر بودند awed by the کلیپ و آن بیداد می کرد تا نزدیک به 432,000 دوست دارد و 3,400 نظرات فقط در یک روز. اثبات این که کمی خلاقیت—و شاید برخی از گرد و غبار پری—می توانید هر اتاق به چیزی واقعا شاهوار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن