این دیزنی الهام گرفته از شمع که در روند Infinite شیرین است تعجب در داخل

آن را ممکن است در حالی که قبل از دیزنی دوستداران قادر خواهد بود به تجربه دیزنی پارک مانند آنها استفاده می شود. خوشبختانه یک شمع شرکت به ارمغان می آورد یک بیت از پارک خانه تجربه.

نه تنها خواسته Candle Co. شمع بوی مانند برخی از موضوعات است که می توان در دیزنی لند و دیزنی جهان (کیسه Beignets بزرگ بالا سوغاتی بلوار Brews و Churros—داغ تازه پخته شده فقط یک نمونه از انواع عطر ارائه شده) اما هر شمع دارای یک پین دیزنی است که شما می توانید اضافه کردن به مجموعه خود را.

خواسته Candle Co. به تازگی ویروسی در Infinite با یک کاربر آپلود یک ویدیو همه چیز در مورد او آناناس چرخش شمع که بوی یاد دل شلاق.

هر 8 اونس. شمع دست ریخت و با موم سویا ساخته شده با U. S. A.-رشد دانه های سویا. فتیله هستند سرب و روي-رایگان و ظروف شیشه ای که در آن شمع در آمده, 100% قابل بازیافت است.

ترین عطر نیز در 3 اونس. موم ترش و 5 mL عطر نفت, فرم وجود دارد راه های مختلفی برای لذت بردن از بوی دیزنی است. اما اگر آن را تصادفی پین شما هیجان زده در مورد شما می خواهید برای رفتن شمع مسیر.

به علاوه بسیاری از خواسته های Candle Co. شمع صدر با لایه ای از گرد و غبار پری چون سحر و جادو است که در واقع واقعی است. هر شمع قیمت 19 دلار و عطر فروش سریع. بنابراین اگر شما می خواهید برای اضافه کردن به خود را پین مجموعه, راه جادویی عطر و سپس سفارش خود را faves قبل از آنها از بین رفته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im